Informacje

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo!

Dnia 28 czerwca 2019 roku o godzinie 16.oo w budynku A przy ul. Centralnej 27 odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców, których dzieci 1 września 2019r rozpoczną edukację w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach.

 Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców.

Z poważaniem

Danuta Ferenstain

dyrektor szkoły

 „LATO 2019”

W poniedziałek 1 lipca rozpoczynamy półkolonie letnie zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. J. Verne’a w Białych Błotach. Dla prawie 140 dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy integracyjne, plastyczne, sportowe, warsztaty kulinarne, ceramiczne. Będzie wyjazd do Torunia, rejsy tramwajem wodnym, wyjazdy na basen w Solcu Kujawskim, pobyt w Krainie Lawendy, szkole przetrwania, ranczu nad Notecią oraz seanse filmowe w Multikinie. Codziennie na zakończenie dnia polecamy pyszny obiad.

Mam nadzieję, że te 2 tygodnie będą przyjemne, miłe i bezpieczne.                                                                                

Zbiórka dzieci w holu budynku A

Dzieci korzystające ze świetlicy zapraszamy do świetlicy w budynku A.

Do poniedziałku.

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019

oddziałów 0

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019

uczniów klas VI - VII

ZAPRASZAMY

NA DNI BRYTYJSKIE!

3-7 CZERWCA

W PROGRAMIE:

03.06

  • konkurs literowania dla klas 4

04.06

„Ludzie, to Anioły bez skrzydeł”

W sobotę 16 marca 2019 roku pokazaliśmy światu, że skrzydła już mamy! Wyhodowaliśmy je ogromne, prawie do Nieba. Nakarmiliśmy je przyjaźnią, poświęceniem, miłością i dobrą zabawą.

Chciałabym w tym miejscu podziękować WSZYSTKIM, którzy pomogli przygotować i zorganizować naszą Akcję „Razem dla Macieja”.

Szczególnie:

Bartek Słodownik - perkusja

Płatność za obiady w kwietniu wynosiła 72,00 zł

(1-9 kwietnia, 24-30 kwietnia)

12 dni x 6 zł = 72,00 zł

 

Dzieci nie jadły posiłków 8,9 kwietnia oraz 24-26 kwietnia (stąd prośba do rodziców którzy zapłacili za 12 obiadów w kwietniu, żeby odliczyli za obiady
w maju opłatę za te 5 dni)

W maju dzieci jedzą 20 dni = 120,00 zł
(rodzice którzy opłacili całość w kwietniu płacą za 15 dni czyli 90,00 zł)

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania doba kajak

W sobotę 13 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z Aleksandrem Dobą - niesamowitym podróżnikiem. Oto relacja, która pojawiła się w Expresie bydgoskim

https://expressbydgoski.pl/aleksander-doba-w-bialych-blotach-opowiadal-o-wyprawach-i-odpowiadal-na-pytania-mlodziezy-i-doroslych-zdjecia/ga/c1-14049215/zd/35116963

 

Rok przed wielką rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości nasza szkoła włączyła się do programu „Niepodległa 1918–2018” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Nasza szkoła zrealizowała siedem zadań i w wyznaczonym terminie przesłała sprawozdania będące potwierdzeniem „wędrówki” po Miano Szkoły Niepodległej – wędrówki wyznaczonej szlakami: Trzech Świąt Rzeczypospolitej, Współtwórców Niepodległości, Żołnierzy Niepodległości, Dróg do Niepodległości i Pierwszych Dni Wolności.

TURNIEJ KLAS

Turniej Klas jest konkursem organizowanym przez
Samorządu Uczniowski, który w roku szkolny  2018/2019 odbywa się wyłącznie w II semestrze.

W Turnieju Klas uczestniczą klasy 4 – 8 oraz 3 oddziałów gimnazjalnych. Samorząd Uczniowski na podstawie planu pracy samorządu oraz kalendarza imprez szkolnych decyduje, które działanie zostanie wpisane do Turnieju Klas.