Informacje

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach informuje, że w przypadku braku decyzji o zawieszeniu lub zakończeniu strajku nauczycieli,
w szkole czynne będą świetlice szkolne w budynkach A, B, C
w godzinach od 6.30 do 17.00.

Od jutra wznowione zostaną również kursy autobusów szkolnych!

Do naszej szkoły kursy będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy
na godzinę 8:00 i 8:55!

Odwozy będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy.

W związku z trwającą akcją strajkową w oświacie informujemy, że od środy – 24 kwietnia 2019 roku placówki oświatowe w gminie Białe Błota:

- Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach

- Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach

- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie

- Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach

 

Znalezione obrazy dla zapytania doba kajak

W sobotę 13 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z Aleksandrem Dobą - niesamowitym podróżnikiem. Oto relacja, która pojawiła się w Expresie bydgoskim

https://expressbydgoski.pl/aleksander-doba-w-bialych-blotach-opowiadal-o-wyprawach-i-odpowiadal-na-pytania-mlodziezy-i-doroslych-zdjecia/ga/c1-14049215/zd/35116963

 

Rok przed wielką rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości nasza szkoła włączyła się do programu „Niepodległa 1918–2018” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Nasza szkoła zrealizowała siedem zadań i w wyznaczonym terminie przesłała sprawozdania będące potwierdzeniem „wędrówki” po Miano Szkoły Niepodległej – wędrówki wyznaczonej szlakami: Trzech Świąt Rzeczypospolitej, Współtwórców Niepodległości, Żołnierzy Niepodległości, Dróg do Niepodległości i Pierwszych Dni Wolności.

TURNIEJ KLAS

Turniej Klas jest konkursem organizowanym przez
Samorządu Uczniowski, który w roku szkolny  2018/2019 odbywa się wyłącznie w II semestrze.

W Turnieju Klas uczestniczą klasy 4 – 8 oraz 3 oddziałów gimnazjalnych. Samorząd Uczniowski na podstawie planu pracy samorządu oraz kalendarza imprez szkolnych decyduje, które działanie zostanie wpisane do Turnieju Klas.

NAJLEPSZĄ FORMĄ POMOCY JAKĄ MOŻEMY DAĆ AFRYCE JEST DOSTĘP DO EDUKACJI

Chcielibyśmy Państwa bardzo serdecznie prosić  o włączenie się do akcji charytatywnej organizowanej na terenie  Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a. w Białych Błotach.  Akcja ma na celu zbiórkę materiałów papierniczych, które następnie zostaną przekazane dzieciom z ubogich krajach afrykańskich. Bardzo prosimy o wsparcie naszej inicjatywy poprzez przyniesienie do szkoły takich rzeczy jak; Kredki, farby, zeszyty, bloki, długopisy,, ołówki ora inne materiały papiernicze używane w szkołach.

Drodzy Rodzice!

W zakładce „Dla Rodziców” przedstawiamy informacje o warunkach ubezpieczenia dzieci w firmie PZU. Wszystkich rodziców, którzy przystąpią do ubezpieczenia prosimy o wypełnienie i przekazanie wychowawcom klas deklaracji NNW. Druki deklaracji można pobrać również od wychowawców lub w sekretariatach szkoły. Deklaracje prosimy wypełnić do 19 października.

PLAN GODZIN LEKCYJNYCH

8.00 – 8.45

8.55 – 9.40

9.50 – 10.35

10.45 – 11.30

11.45 – 12.30

12.50 – 13.35

13.50 – 14.35

14.45 – 15.30

15.40 – 16.25