Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

GMINNE KOLĘDOWANIE

Białe Błota, 30.11.2018 r.

Drodzy Sympatycy Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek!

Z przykrością informujemy, że XI edycja naszego Konkursu Kolęd i Pastorałek pn. Hej kolęda, kolęda! zostaje przełożona na kolejny rok szkolny.

Decyzja spowodowana jest brakiem dogodnego terminu – jedyny możliwy, tj. 4 -5 stycznia przypada zbyt szybko po świątecznej przerwie i w tzw. gorącym okresie wystawiania ocen i semestralnych rozliczeń.

Drugim powodem jest prowadzenie czasochłonnych działań muzycznych przygotowujących naszych uczniów do wyjątkowego Koncertu Kolęd w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, przypadającego na 21 grudnia 2018 r.

Jednocześnie pragniemy zaproponować wspólne spotkanie dzieci i młodzieży wraz z opiekunami i rodzicami w formie Koncertu Ulubionych Kolęd i Pastorałek, na który serdecznie zapraszamy 5 stycznia, o godz. 9.30 do Auli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną - Magdaleną Opalińską, tel. 505 285435 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z poważaniem

Organizatorzy

„Bo w bibliotece szkolnej w budynku B fajnie jest!!!”

W piątkowy wieczór, 23 listopada 2018 roku uczniowie klasy 4i wzięli udział  w Niezwykłym Wieczorze w Bibliotece Szkolnej w budynku B. Aby zarazić pasją czytania, rozbudzić  ciekawość oraz rozwijać zainteresowania czytelnicze uczniów ,zorganizowano głośne czytanie fragmentów „Dynastii Miziołków” Joanny Olech. Wspólne czytanie lektury wywołało nie tylko uśmiech na twarzach młodych czytelników, ale uświadomiło wszystkim uczestnikom, iż z lekturą można spędzić fantastyczne chwile.
Więcej…

FERIE ZIMOWE

ZAPRASZAMY UCZNIÓW DO UDZIAŁU W ZIMOWISKU ORGANIZOWANYM NA TERENIE SZKOŁY.

TERMIN: 14 – 18 stycznia 2019 r. /pierwszy tydzień ferii/

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: od godz. 9.oo do 14.oo

W PROGRAMIE:

-         BASENY – BARCIN,

-         KINO,

-         KRĘGLE, TRAMPOLINY lub inne atrakcje,

-         GRY I ZABAWY SPRAWNOŚCIOWE

-         ZABAWY I TURNIEJE SPORTOWE,

-         ZAJĘCIA PLASTYCZNE,

-         GRY I ZABAWY NA ŚNIEGU, KULIG?,

-         WYCIECZKA DO ….,

-         OBIAD,

CENA: 150,00

ZGŁOSZENIA: do 14 grudnia 2018 r. – sekretariat A i B.

 

BIWAK KLASOWY DZIECI Z KLASY 4B

Z 23 na 24 listopada dla uczniów klasy 4B zorganizowano niezapomnianą noc w szkole. Na początku wszyscy tańczyli przy ulubionej muzyce. Następnie dzieci zjadły pyszną  pizzę z restauracji „Biskupinek”. Po obfitym posiłku oglądaliśmy bajki. Oczywiście nie zabrakło popcornu- tak jak w prawdziwym kinie.

 

Więcej…

NARODOWE ŚPIEWANIE CHÓRÓW  W OPERZE NOVA

 

https://youtu.be/4Jh4mO9Per0

 

 

23 listopada 2018 roku Chór Chanson Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a  w Białych Błotach w składzie:

Więcej…

„ADVENT CALENDAR”

Jak co roku zapraszamy uczniów klas II- III do udziału w konkursie językowo- plastycznym na najciekawszy kalendarz adwentowy w języku angielskim

 

Więcej…

Strona 4 z 6

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.