Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ŚWIETLICY BUDYNEK A

25.11.2018 r.

„MI SIĘ CHCE MISIE”.

Mały, duży, kolorowy lub bury -każdy przecież kocha swojego MISIA!!!

W Dzień Pluszowego Misia w świetlicy każdy mógł opowiedzieć o swoim najlepszym przyjacielu, zaprezentować go, a także własnoręcznie wykonać nowego Misia.

 

Nauczyciele świetlicy

Więcej…

Andrzejki na Kujawach

budynek B

Andrzejki są okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię uczniów, pozwalają oderwać się od rzeczywistości, przenieść w świat marzeń i fantazji.  Z tej okazji tradycyjnie , jak co roku,  30 listopada w czytelni szkolnej w budynku B nauczyciele bibliotekarze wraz z wychowawcą świetlicy zorganizowali „Andrzejki na Kujawach”.

 

Więcej…

KONFERENCJA „NIE MIJAMY SIĘ”

28 listopada 2018 roku w auli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach odbyła się konferencja „Nie mijamy się – skutecznie dogaduj się ze sobą i innymi”. Konferencja została zorganizowana przez Szkołę Podstawową im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach oraz Stowarzyszenie „Nie mijamy się”.
Więcej…

MISTRZOSTWA GMINY O PLUSZOWEGO MISIA

27 listopada odbyły się w naszej szkole “Mistrzostwa Gminy o Pluszowego misia”. Dzieci ze szkoły z Łochowa im. J. Pawła II i ze szkoły z Białych Błotach im J. Verne’a rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych. Łącznie uczestniczyło ponad 70 dzieci z klas I, II i III. Walka była zacięta, zwyciężyli zawodnicy ze szkoły z Łochowa. Gratulujemy! Nagrody ufundowała pani Dyrektor Danuta Ferenstain, za co serdecznie dziękujemy.

 

Więcej…

SENSOPLASTYKA

BARDZO AKTYWNA SOBOTA W ŚWIETLICY  BUDYNEK A

24.11.2018r

Z połączenia wyłącznie naturalnych produktów, zmysłów dzieci i  własnej miski, można było w świetlicy ugniatać, mieszać , kleić, przelewać , dolewać, wąchać i oczywiście brudzić się, brudzić!!!

A to wszystko dla dobrej zabawy, własnego działania, relaksu i miło spędzonego czasu ;_)

 

NA NASTĘPNE ZAJĘCIA Z SENSOPLASTYKI ZAPRASZJĄ

MAGDA TULIBACKA I KINGA CZARNIAK-LEŚNIAREK

 

Więcej…

GMINNE KOLĘDOWANIE

Białe Błota, 30.11.2018 r.

Drodzy Sympatycy Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek!

Z przykrością informujemy, że XI edycja naszego Konkursu Kolęd i Pastorałek pn. Hej kolęda, kolęda! zostaje przełożona na kolejny rok szkolny.

Decyzja spowodowana jest brakiem dogodnego terminu – jedyny możliwy, tj. 4 -5 stycznia przypada zbyt szybko po świątecznej przerwie i w tzw. gorącym okresie wystawiania ocen i semestralnych rozliczeń.

Drugim powodem jest prowadzenie czasochłonnych działań muzycznych przygotowujących naszych uczniów do wyjątkowego Koncertu Kolęd w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, przypadającego na 21 grudnia 2018 r.

Jednocześnie pragniemy zaproponować wspólne spotkanie dzieci i młodzieży wraz z opiekunami i rodzicami w formie Koncertu Ulubionych Kolęd i Pastorałek, na który serdecznie zapraszamy 5 stycznia, o godz. 9.30 do Auli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną - Magdaleną Opalińską, tel. 505 285435 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z poważaniem

Organizatorzy

Strona 2 z 5

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.