Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

 

KLASA IVA

1.

Julia Łada

5,18

2.

Marta Twardowska

5,09

3.

Karol Plichta

5,09

4.

Zuzanna Kośmider

5,0

5.

Wiktoria Staśkiewicz

4,91

6.

Wiktoria Ferenz

4,82

7.

Patrycja Rodzik

4,82

8.

Oskar Wiarek

4,82

 

KLASA IVB

1.

Nikodem Kielich

4,91

2.

Wiktoria Kuczewska

4,91

3.

Natalia Murawska

4,82

4.

Hubert Serdyński

5,27

5.

Przemysław Zalewski

5,1

 

KLASA IVC

1.

Magdalena Krzeszewska

5,55

2.

Maria Owedyk

5,45

3.

Michał Gasiński

5,27

4.

Aleksandra Korzeb

5,18

5.

Emilia Słupinska

5,0

6.

Nicole Kłobuchowska

5,0

7.

Patryk Szkic

5,0

8.

Martyna Mlicka

4,91

9.

Michalina Piesik

4,91

10.

Nadia Malerowicz

4,91

11.

Samuel Kotliński

4,91

12.

Karol Szopiński

4,91

13.

Julia Ziółkowska

4,82

 

KLASA IVD

1.

Sandra Drzewiecka

5,0

2.

Kinga Rydz

5,0

3.

Aleksandra Rotecka

5,0

4.

Weronika Ziółkowska

4,91

5.

Martyna Golacik

4,82

 

KLASA IVE

1.

Kamil Wasielewski

5,18

2.

Julia Tabuła

5,18

3.

Emilia Łobodzińska

4,91

4.

Mikołaj Starucha

4,82

5.

Piotr Mazurkiewicz

4,82

 

KLASA VA

1.

Mateusz Raubo

5,36

2.

Mikołaj Kmieciak

5,18

3.

Olaf Błażejczyk

5,1

4.

Zuzanna Gołębiewska

5,0

5.

Michał Sperski

4,9

6.

Olga Rodewald

4,9

7.

Michał Jaroszewicz

4,81

 

KLASA VB

1.

Laura Lewicka

5,18

2.

Agata Świetlik

5,17

3.

Aleksandra Świetlik

5,0

4.

Klaudia Lewicka

5,0

5.

Dawid Sudoł

4,93

6.

Krystian Zakrzewski

4,92

7.

Piotr Musiał

4,91

 

KLASA VC

1.

Maja Ostrowska

5,45

2.

Hanna Rygiewicz

5,91

3.

Kajetan Swoboda

5,82

KLASA VD

1.

Anna Trajder

5,64

2.

Karina Ciemniecka

5,36

3.

Marcelina Jabłońska

5,36

4.

Anna Dratwa

5,18

5.

Agata Kołaczyk

5,09

6.

Victoria Wrzesińska

5,09

7.

Paulina Nitschke

5,0

8.

Julia Przygoda

4,91

9.

Paweł Miszewski

4,82

10.

Jakub Zabłocki

4,82

 

KLASA VE

1.

Marta Danielewicz

5,27

2.

Michalina Klimczyk

5,27

3.

Natalia Aranowska

5,18

4.

Kacper Owczarek

5,18

5.

Aleksander Brzozowski

5,0

6.

Oliwier Kokocha

4,90

7.

Amelia Pater

4,81

 

KLASA VIA

1.

Jakub Lesiński

5,11

2.

Marcin Olszewski

5,11

 

KLASA VIB

1.

Wiktoria Jakubowska

5,64

2.

Szymon Nowaczyk

5,27

3.

Olga Chomicka

5,18

4.

Lilla Sobocińska

5,18

5.

Eliza Brett

5,09

6.

Aleksandra Gęsińska

5,09

7.

Michalina Rzempowska

5,09

8.

Mikołaj Burzyński

4,91

9.

Julia Knop

4,91

10.

Filip Łuczak

4,91

11.

Emilia Ocalewska

4,82

12.

Paulina Wierska

 

 

KLASA VIC

1.

Laura Kotlińska

5,45

2.

Michalina Szopińska

5,27

3.

Agata Trzaskowska

5,27

4.

Mikołaj Wąsikowski

5,09

5.

Julia Bukolt

4,91

6.

Patrycja Płóciennik

4,91

7.

Dominik Janka

4,82

8.

Wojciech Kasperczyk

4,82

9.

Daria Mądrzyńska

4,82

 

KLASA VID

1.

Marta Aerts

5,64

2.

Natan Mitros

5,64

3.

Akeksandra Pik

5,64

4.

Zuzanna Bazyk

5,45

5.

Nina Joachimowska

5,45

6.

Julia Wojcieszak

5,45

7.

Jakub Hudziak

5,18

8.

Wiktoria Antoniak

5,18

9.

Tomasz Dulian

5,09

10.

Aleksander Łubkowski

5,09

11.

Damian Pypczyński

5,09

12.

Grzegorz Kamieński

5,09

13.

Małgorzata Kotyńska

4,91

 

KLASA VIE

1.

Jagoda Świtała

5,27

2.

Klaudia Karcz

5,09

 

KLASA VIF

1.

Jędrzej Pawlak

5,09

2.

Patrycja Jasińska

5,0

3.

Piotr Kwiatkowski

4,9

4.

Jan Gil

4,9

 

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.