Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


 

Klasa 4 a

1

Małgorzata Zalewska

5,27

2

Maksymilian Nowak

4,91

 

Klasa 4 b

1

Sergiusz Bagnerowski

5,18

2

Kinga Bigns

5,09

3

Paulina Czyżewska

5,18

4

Katarzyna Dulian

5,09

5

Bartłomiej Zubek

5,00

 

Klasa 4 d

1

Wiktor Bejtka

5,0

2

Agata Borkowska

5,36

3

Agata Cisewska

5,0

4

Magdalena Damazyn

4,91

5

Paweł Gęsiński

5,0

6

Maja Kozłowska

4,82

7

Agnieszka Kućmierz

4,82

8

Gracjan Kubiak

4,91

9

Julia Małecka

5,09

10

Zuzanna Lipecka

4,91

11

Igor Makowski

4,82

12

Julia Papis

5,09

13

Julia Piórkowska

5,09

14

Jakub Pilarski

5,18

15

Maja Przygoda

5,18

16

Lena Sobocińska

5,0

17

Aleksander Wysocki

4,82

18

Nina Bumażnik

4,8

 

Klasa 4 e

1

Monika Jesionkowska

5,18

2

Bartosz Kuffel

5,18

3

Julia Wróblewska

5,18

4

Oliwia Sobota

5,0

5

Kacper Walaszczyk

5,0

6

Kacper Chełminiak

4,82

 

Klasa IV f

1

Julia Obczańska

5,09

2

Jarema Feter

5,0

3

Szymon Lato

5,0

4

Natalia Samotyja

5,0

5

Alicja Szulc

4,91

6

Barbara Glapiak

4,91

7

Michalina Bielawska

4,82

8

Arkadiusz Kokoszyński

4,82

9

Aleksander Majchrzak

4,82

 

Klasa 4 g

1

Joanna Danilczuk

4,82

2

Mateusz Glaza

5,09

3

Natalia Kowalska

4,91

4

Krystian Mikołajczyk

5,09

5

Mikołaj Patalas

5,09

6

Jan Romel

4,91

7

Maks Wyszomirski

4,82

 

 

Klasa 5 a

1

Maria Owedyk

5,45

2

Karol Plichta

5,27

3

Patrycja Rodzik

5,0

4

Marta Twardowska

4,82

5

Wiktoria Staśkiewicz

4,82

6

Wiktoria Ferenz

4,82

7

Zuzanna Kośmider

4,82

 

Klasa 5 b

1

Wiktoria Kuczewska

5,1

2

Natalia Murawska

4,91

3

Marzena Rozpędzik

4,91

4

Przemysław Zawalski

5,0

 

Klasa 5 c

1

Michał Gasiński

5,27

2

Aleksandra Korzeb

5,27

3

Magdalena Krzeszewska

5,55

4

Emilia Słupińska

5,27

5

Samuel Kotliński

4,82

6

Martyna Mlicka

4,82

7

Amelia Szkulimowska

5,0

8

Patryk Szkic

5,0

9

Michalina Piesik

5,0

 

Klasa 5 d

1

Sandra Drzewiecka

4,91

2

Martyna Golacik

4,82

 

Klasa 5 e

1

Julia Tabuła

5,36

2

Kamil Wasielewski

4,91

3

Mikołaj Stachura

4,82

 

Klasa 6a

1

Mateusz Rauba

5,72

2

Mikołaj Kmieciak

5,18

3

Olaf Błażejczyk

4,91

4

Zuzanna Gołębiewska

4,91

5

Michał Sperski

4,91

6

Olga Rodewald

5,0

7

Michał Jaroszewicz

4,81

8

Mateusz Kołodziejski

4,81

 

Klasa 6 b

1

Dawid Sudoł

5,18

2

Laura Lewicka

4,91

3

Agata Świetlik

4,91

4

Klaudia Lewicka

4,82

5

Marta Męczekalska

4,82

6

Aleksandra Świetlik

4,82

7

Krystian Zakrzewski

4,82

 

Klasa 6 c

1

Maja Ostrowska

5,18

2

Kajetan Swoboda

4,91

3

Hanna Rygiewicz

4,82

4

Oskar Stokowiec

4,82

5

Kacper Czerwiński

4,91

 

Klasa 6 d

1

Karina Ciemniecka

5,45

2

Anna Dratwa

5,09

3

Paulina Nitschke

5,18

4

Marcelina Jabłońska

5,55

5

Agata Kołaczyk

5,1

6

Anna Trajder

5,82

7

Jakub Zabłocki

4,82

 

Klasa 6 e

1

Brzozowski Aleksander

5,0

2

Danielewicz Marta

5,45

3

Klimczyk Michalina

5,45

4

Kokocha Oliwier

5,18

5

Owczarek Kacper

5,36

6

Pater Amelia

4,81

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.