Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

KLASA IVa

 

1. Katarzyna Babińska

2. Maksym Brodala

3. Amelia Byczkowska

4. Piotr Jaroszewicz

5. Szymon Jasiński

6. Łukasz Kalinowski

7. Jakub Krzemiński

8. Aleksandra Maćkowska

9. Oliwia Serdyńska

KLASA IVb

 

1. Bartosz Adamski

2. Oliwia Błażejczyk

3. Łukasz Korzeb

4. Jakub Lau

5. Szymon Nitschke

6. Dominika Peta

7. Szymon Przybyliński

8. Adam Romel

9. Mateusz Strehlke

10. Kamil Zabłocki

KLASA IVc

 

1. Emilia Szurka

2. Maciej Kiliński

3. Dominik Michałowski

4. Oliwia Ocelewska

5. Zuzanna Surdy

6. Oliwia Leśniewska

KLASA IVd

 

1. Julia Aranowska

2. Zofia Chojnacka

3. Martyna Hemmerling

4. Kacper Kamecki

5. Julia Kisielewska

6. Zofia Kowalewska

7. Zofia Opalińska

8. Zuzanna Wysocka

9. Jakub Wysocki

10. Zuzanna Załęgowska

KLASA IVe

 

1. Karolina Dybowska

2. Jakub Mocarski

3. Agnieszka Sobierajska

KLASA IVf

 

1. Natalia Jadomska

2. Wiktoria Wołowicz

3. Samuel Woźniak

4. Aleksandra Nowarkiewicz

 

KLASA Va

 

1. Małgorzata Zalewska

2. Bartłomiej Szulc

KLASA Vb

 

1. Sergiusz Bagnerowski

2. Kinga Bigus

3. Paulina Czyżewska

4. Katarzyna Dulian

5. Bartłomiej Zubek

6. Wiktoria Janka

7. Marta Przybyła

8. Aleksander Przygoda

KLASA Vd

 

1. Wiktor Bejtka

2. Agata Borkowska

3. Nina Bumażnik

4. Agata Cisewska

5. Magdalena Damazyn

6. Paweł Gęsińska

7. Maja Kozłowska

8. Agnieszka Kućmierz

9. Gracjan Kubiak

10. Zuzanna Lipecka

11. Julia Małecka

12. Julia Papis

13. Jakub Pilarski

14. Julia Piórkowska

15. Maja Przygoda

16. Lena Sobocińska

17. Aleksander Wysocki

18. Aleksandra Zuehlke

KLASA Ve

 

1. Monika Jesionkowska

2. Julia Wróblewska

3. Bartosz Kuffel

4. Weronika Sarnowska

5. Oliwia Sobota

6. Kacper Chełminiak

7. Michał Kwiatkowski

8. Kacper Walaszczyk

KLASA Vf

 

1. Julia Obszańska

2. Alicja Szulc

3. Barbara Glapiak

4. Natalia Samotyja

5. Aleksander Majchrzak

6. Szymon Lato

7. Jarema Feter

8. Mateusz Kwasiński

KLASA Vg

 

1. Joanna Danilczuk

2. Mateusz Glaza

3. Natalia Grzesiak

4. Natalia Kowalska

5. Krystian Mikołajczyk

6. Patryk Mikołajczyk

7. Mikołaj Patalas

8. Jan Romel

9. Mask Wyszomirski

10. Magdalena Steltmann

11. Maksymilian Nowak

 

 

 

KLASA VIa

 

1. Natalia Dubiel

2. Wiktoria Ferenz

3. Zuzanna Kośmider

4. Julia Łada

5. Maria Owedyk

6. Karol Plichta

7. Patrycja Rodzik

8. Wiktoria Staśkiewicz

9 Marta Twardowska

KLASA VIb

 

1. Dominika Falkowska

2. Wiktoria Kuczewska

3. Natalia Murawska

4. Marzena Rozpędzik

5. Przemysław Zawalski

 

 

KLASA VIc

 

1. Michał Gasiński

2. Aleksandra Korzeb

3. Samuel Kotliński

4. Magdalena Krzeszewska

5. Zuzanna Krzyżyńska

6. Nadia Malerowicz

7. Martyna Mlicka

8. Dawid Papis

9. Michalina Piesik

10. Emilia Słupińska

11. Patryk Szkic

12. Amelia Szkulimowska

13. Julia Ziółkowska

KLASA VId

 

1. Sandra Drzewiecka

2. Weronika Ziółkowska

KLASA VIe

1. Wiktoria Ceglarska

2. Maksymilian Goryszewski

3. Mikołaj Stachura

4. Julia Tabuła

5. Kamil Wasielewski

 

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ – KLASY IV – VI

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

KLASA IVa

 

IMIĘ, NAZWISKO

1. Katarzyna Babińska

2. Maksym Brodala

3. Amelia Byczkowska

4. Piotr Jaroszewicz

5. Szymon Jasiński

6. Łukasz Kalinowski

7. Jakub Krzemiński

8. Aleksandra Maćkowska

9. Oliwia Serdyńska

KLASA IVb

 

1. Bartosz Adamski

2. Oliwia Błażejczyk

3. Łukasz Korzeb

4. Jakub Lau

5. Szymon Nitschke

6. Dominika Peta

7. Szymon Przybyliński

8. Adam Romel

9. Mateusz Strehlke

10. Kamil Zabłocki

KLASA IVc

 

1. Emilia Szurka

2. Maciej Kiliński

3. Dominik Michałowski

4. Oliwia Ocelewska

5. Zuzanna Surdy

6. Oliwia Leśniewska

KLASA IVd

 

1. Julia Aranowska

2. Zofia Chojnacka

3. Martyna Hemmerling

4. Kacper Kamecki

5. Julia Kisielewska

6. Zofia Kowalewska

7. Zofia Opalińska

8. Zuzanna Wysocka

9. Jakub Wysocki

10. Zuzanna Załęgowska

KLASA IVe

 

1. Karolina Dybowska

2. Jakub Mocarski

3. Agnieszka Sobierajska

KLASA IVf

 

1. Natalia Jadomska

2. Wiktoria Wołowicz

3. Samuel Woźniak

4. Aleksandra Nowarkiewicz

 

KLASA Va

 

1. Małgorzata Zalewska

2. Bartłomiej Szulc

KLASA Vb

 

1. Sergiusz Bagnerowski

2. Kinga Bigus

3. Paulina Czyżewska

4. Katarzyna Dulian

5. Bartłomiej Zubek

6. Wiktoria Janka

7. Marta Przybyła

8. Aleksander Przygoda

KLASA Vd

 

1. Wiktor Bejtka

2. Agata Borkowska

3. Nina Bumażnik

4. Agata Cisewska

5. Magdalena Damazyn

6. Paweł Gęsińska

7. Maja Kozłowska

8. Agnieszka Kućmierz

9. Gracjan Kubiak

10. Zuzanna Lipecka

11. Julia Małecka

12. Julia Papis

13. Jakub Pilarski

14. Julia Piórkowska

15. Maja Przygoda

16. Lena Sobocińska

17. Aleksander Wysocki

18. Aleksandra Zuehlke

KLASA Ve

 

1. Monika Jesionkowska

2. Julia Wróblewska

3. Bartosz Kuffel

4. Weronika Sarnowska

5. Oliwia Sobota

6. Kacper Chełminiak

7. Michał Kwiatkowski

8. Kacper Walaszczyk

KLASA Vf

 

1. Julia Obszańska

2. Alicja Szulc

3. Barbara Glapiak

4. Natalia Samotyja

5. Aleksander Majchrzak

6. Szymon Lato

7. Jarema Feter

8. Mateusz Kwasiński

KLASA Vg

 

1. Joanna Danilczuk

2. Mateusz Glaza

3. Natalia Grzesiak

4. Natalia Kowalska

5. Krystian Mikołajczyk

6. Patryk Mikołajczyk

7. Mikołaj Patalas

8. Jan Romel

9. Mask Wyszomirski

10. Magdalena Steltmann

11. Maksymilian Nowak

 

 

 

KLASA VIa

 

1. Natalia Dubiel

2. Wiktoria Ferenz

3. Zuzanna Kośmider

4. Julia Łada

5. Maria Owedyk

6. Karol Plichta

7. Patrycja Rodzik

8. Wiktoria Staśkiewicz

9 Marta Twardowska

KLASA VIb

 

1. Dominika Falkowska

2. Wiktoria Kuczewska

3. Natalia Murawska

4. Marzena Rozpędzik

5. Przemysław Zawalski

 

 

KLASA VIc

 

1. Michał Gasiński

2. Aleksandra Korzeb

3. Samuel Kotliński

4. Magdalena Krzeszewska

5. Zuzanna Krzyżyńska

6. Nadia Malerowicz

7. Martyna Mlicka

8. Dawid Papis

9. Michalina Piesik

10. Emilia Słupińska

11. Patryk Szkic

12. Amelia Szkulimowska

13. Julia Ziółkowska

KLASA VId

 

1. Sandra Drzewiecka

2. Weronika Ziółkowska

KLASA VIe

1. Wiktoria Ceglarska

2. Maksymilian Goryszewski

3. Mikołaj Stachura

4. Julia Tabuła

5. Kamil Wasielewski

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.