Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

RAJD ROWEROWY

17 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Z Białych Błot ruszyliśmy na rowerach w kierunku Brzozy. Pokonaliśmy łącznie 40 kilometrów.  Uczestników rajdu tradycyjnie przy kościele pobłogosławił ksiądz miejscowej Parafii. Każdy z uczestników dostał odblaski. Ok. godz.1130 rowerzyści dotarli do mety rajdu położonej w Przyłękach, gdzie rozpoczął się Festiwal Sportowo - Turystyczny. Uczniowie naszej szkoły brali udział w zabawach i konkurencjach sportowych.


 

Każdy uczestnik otrzymał  talon na posiłek. Czas spędziliśmy w miłej atmosferze.

Oto kilka pamiątkowych zdjęć z rajdu rowerowego.

 

Paweł Zabrzeński

Beata Woźniak

ta1.jpg ta10.jpg ta11.jpg ta2.jpg ta3.jpg ta4.jpg ta5.jpg ta6.jpg ta7.jpg ta9.jpg

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.