Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 


kl. 4a


1

Nowicki Mateusz

 

2

Jakóbowska Iga

 

3

Handzlik Michalina

 

4

Zalewska Gabriela

 

5

Jatczak Iga

 

6

Tomaszewska Karolina

 

7

Goza Wiktoria

 

8

Małas Szymon

 

9

Wydrzyński Maciej

 

10

Nowicki Hubert

 


kl. 4b


1

Ciołek Maciej

 

2

Giezek Oskar

 

3

Grabowski Witold

 

4

Mazur Agnieszka

 

5

Mirowski Michał

 

6

Nowak Tatiana

 

7

Czarnolewska Maria

 

8

Chrzanowska Patrycja

 

9

Nowak Igor

 

10

Suszek Oliwia

 

11

Wachowiak Maria

 


kl. 4c


1

Barczak Niko

 

2

Bukalska Laura

 

3

Ciecierska Amelia

 

4

Czerniejewska Monika

 

5

Dołkowska Lena

 

6

Essuman – Mensah Martin

 

7

Hendler Miłosz

 

8

Jasiecka Malwina

 

9

Kuczyński Mateusz

 

10

Kurz Julita

 

11

Mikołajczyk Igor

 

12

Nurczyński Kajetan

 

13

Plichta Dariusz

 

14

Siemianow Lena

 

15

Sierant Olgierd

 

16

Sobiechowska Monika

 

17

Tomaszczyk Iga

 

18

Zdunek Michał

 

19

Owedyk Zofia

 



kl. 4d


1

Białkowski Hubert

 

2

Olivier Drzymulski

 

3

Hayrapetyan Roza

 

4

Muszyńska Antonina

 

5

Pawluk Barbara

 

6

Pieńczewska Julia

 

7

Sarnowska Julia

 

8

Szpałek Aleksandra

 

9

Wolna Zuzanna

 

10

Zawistowski Miłosz

 

kl. 4e


1

Daroń Wojciech

 

2

Andrzejewska Aleksandra

 

3

Dębicka Aleksandra

 

4

Feter Jagoda

 

5

Hohenberg Anna Maria

 

6

Kotlarek Weronika

 

7

Latko Lena

 

8

Piotrowska Amelia

 

kl. 4f


1

Baranowski Hubert

 

2

Danielewicz Nikola

 

3

Mazurkiewicz Filip

 

4

Przygoda Karol

 

5

Rosicka Weronika

 

6

Struk Jakub

 

7

Trzaskowski Wiktor

 

8

Wielgosz Jakub

 

kl. 4g


1

Glaza Mikołaj

 

2

Rypolc Sebastian

 

3

Szmigielska Monika

 


kl. 5a


1

Babińska Katarzyna

 

2

Brodala Maksym

 

3

Byczkowska Amelia

 

4

Jaroszewicz Piotr

 

5

Kalinowski Łukasz

 

6

Krzemiński Jakub

 





kl. 5b


1

Adamski Bartosz

 

2

Strehlke Mateusz

 

3

Nitschke Szymon

 

4

Sitarek Iga

 

5

Sabiniarz Dagmara

 

6

Błażejczak Oliwia

 

7

Zabłocki Kamil

 

8

Marzec Małgorzata

 

9

Korzeb Łukasz

 

10

Rommel Adam

 

11

Przybyliński Szymon

 


kl. 5c


1

Biernat Paweł

 

2

Ignatowska Izabela

 

3

Kiliński Maciej

 

4

Kuchcińska Emilia

 

5

Leśniewska Oliwia

 

6

Michałowski Dominik

 

7

Ocalewska Oliwia

 

8

Surdy Zuzanna

 

9

Szurka Emilia

 

10

Urban Izabela

 

11

Makowski Adrian

 


kl. 5d


1

Aranowska Julia

 

2

Hemmerling Martyna

 

3

Kamecki Kacper

 

4

Kisielewska Julia

 

5

Kowalewska Zofia

 

6

Opalińska Zofia

 

7

Otlewski Nikodem

 

8

Warczak Ewa

 

9

Wysocka Zuzanna

 

10

Wysocki Jakub

 

11

Załęgowska Zuzanna

 

kl. 5e


1

Bergmann Iga

 

2

Doliwa Karolina

 

3

Dybowska Karolina

 

4

Mocarski Jakub

 

5

Siwka Weronika

 

6

Sobierajska Agnieszka

 




kl. 5f


1

Jadomska Nadia

 

2

Nowaczewska Aleksandra

 

3

Pieszczyńska Oliwia

 

4

Wołowicz Wiktoria

 

5

Woźniak Samuel

 

kl. 6a


1

Kalinowski Bartosz

 

2

Kasperuk Karolina

 

3

Korzeniewski Bartosz

 

4

Bartłomiej Szulc

 

5

Zalewska Małgorzata

 

kl. 6b


1

Bagnerowski Sergiusz

 

2

Bigus Kinga

 

3

Czyżewska Paulina

 

4

Dulian Katarzyna

 

5

Janka Wiktoria

 

6

Przybyła Marta

 

7

Przygoda Aleksander

 

8

Zubek Bartłomiej

 


kl. 6c


1

Fiedorowicz Klaudia

 

2

Mikołajczyk Amelia

 

3

Głuchowska Natalia

 


kl. 6d


1

Borkowska Agata

 

2

Bumażnik Nina

 

3

Cisewska Agata

 

4

Damazyn Magdalena

 

5

Gęsiński Paweł

 

6

Kozłowska Maja

 

7

Kubiak Gracjan

 

8

Kućmierz Anieszka

 

9

Lipecka Zuzanna

 

10

Małecka Julia

 

11

Papis Julia

 

12

Pilarski Jakub

 

13

Piórkowska Julia

 

14

Przygoda Maja

 

15

Sobocińska Lena

 

16

Wysocki Aleksander

 

17

Zuehlke Aleksandra

 


kl. 6e


1

Antczak Paweł

 

2

Chełminiak Kacper

 

3

Kuffel Bartosz

 

4

Kwiatkowski Michał

 

5

Sarnowska Weronika

 

6

Sobota Oliwia

 

7

Walaszczyk Kacper

 

8

Wróblewska Julia

 

9

Chrobak Robert

 


kl. 6f


1

Glapiak Barbara

 

2

Obszańska Julia

 

3

Szulc Alicja

 

4

Samotyja Natalia

 

5

Lato Szymon

 

6

Każarnowicz Jakub

 

7

Bielawska Michalina

 

8

Klimkiewicz Oliwia

 

9

Majchrzak Aleksander

 


kl. 6g


1

Glaza Mateusz

 

2

Kowalska Natalia

 

3

Kuciel Piotr

 

4

Mikołajczyk Krystian

 

5

Mikołajczyk Patryk

 

6

Patalas Mikołaj

 

7

Romel Jan

 

8

Steltmann Magdalena

 

9

Wyszomirski Maks

 

10

Jabłońska Adrianna

 

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.