Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

X Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Uczestników konkursu oceniało jury w kategorii przedszkole i klasy młodsze

- Pani  Magdalena Puciata

- Pani  Magdalena Piotrowska

- Pani  Natalia Połowinczak

Jury przyznało następujące miejsca:

Kategoria przedszkole:

Miejsce I-  Grupa „0B” Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach,

opiekun Pani  Danuta Gapińska.

Miejsce II - Kolorowe Koronki Niepubliczne Przedszkole „4 Pory Roku” w Cielu

opiekun Pani  Barbara Fac.

-  Zespół Pieśni i Tańca „Złote Łany”,

opiekun Pani Paulina Sobowiec, Pan Łukasz Malinowski.

Miejsce  III -  „Słoneczka” Niepubliczne Przedszkole „4 Pory Roku” w Cielu,

opiekun Pani Karolina Lewandowska.

Wyróżnienie: Grupa 4-latki , filia Gminnego Przedszkola  „Wróżka” w Białych Błotach,

opiekun Pani Elżbieta Gerczyńska.

.

Kategoria szkoła podstawowa klasy I-III

Miejsce I - klasa I Szkoła Podstawowa im. J. Twarowskiego Przyłęki,

opiekun Pani  Małgorzata Ziółkowska.

Miejsce II - zespół wokalny „Nutki” Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach,

opiekun Pani Dorota Górska.

-  klasa II Szkoła Podstawowa im. J. Twarowskiego Przyłęki,

opiekun Pani Małgorzata Ziółkowska.

Miejsce III - klasa IIId Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach,

opiekun Pani Natalia Mianowana.

- Zespół Szkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa „4 Pory Roku” w Cielu,

opiekun Pani Iwona Kuziemska, Pani Anna Chojnacka.

Wyróżnienie: - Duet Wiktoria Ślefarska, Anna Mazur Białe Błota

-  klasa Ia Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach,

opiekun Pani Monika Bordon.

 

Pozostałych uczestników oceniało juty w składzie:

- Pani Polus Jagoda

- Pani Aleksandra Pierzyńska

- Pani Karolina Basińska

Przyznano następujące nagrody:

Grand Prix - Rodzina Państwa Szymczak.

Miejsce I -  Schola „Unus Pectus” junior, parafia p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Murowańcu,

opiekun Pani  Magdalena Piotrowska.

- Laura Bukalska , opiekun Pani Hanna Żółkoś.

Miejsce I I - Julia Owczarska, opiekun Pani Magdalena Owczarska.

- Zespół Pieśni i Tańca „Złote Łany” Gminne Centrum Kultury Białe Błota,

opiekun Pani Paulina Sobowiec, Pan Łukasz Malinow.

- klasa VId Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach,

opiekun Pani Anna Owedyk.

Miejsce III - Natalia Grela Białe Błota.

- Schola Parafialna , parafia p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza Białe Błota,

opiekun Pani Justyna Genczelewska.

- chór „Chanson” Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach,

Opiekun Pani  Magdalena Opalińska.

Wyróżnienie: -  Szczep 7 Bydgoskiej Drużyny Harcerskiej i Gromady Zuchowej

„Zielona Siódemka”,  opiekun Pani Aleksandra Lubońska.

- Patrycja Chrzanowska Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach,

opiekun Pani  Katarzyna Ślefarska.

- zespół „Legato” Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach,

opiekun Pani  Magdalena Puciata.

Przyznano również nagrody:

Nagrodę Dyrektora Szkoły dla Dagmary Woszczyńskiej, opiekun Pani Alina Puppel.

Nagroda Organizatora dla wykonawców ze Szkoły Podstawowej im. J. Twardowskiego w Przyłękach.

 

Wszystkim serdecznie gratuluję.

Dziękuję również wszystkim, którzy pomagali w organizacji konkursu: Pani Magdalenie Opalińskiej, Pani Annie Olkowaskiej, Pani Edycie Ramian, Pani Agnieszce Lewandowskiej.

Irena Gniazdowska

tn__DSC0538.JPG tn__DSC0547.JPG tn__DSC0559.JPG tn__DSC0564.JPG tn__DSC0581.JPG tn__DSC0601.JPG tn__DSC0624.JPG tn__DSC0587.JPG tn__DSC0601.JPG tn__DSC0657.JPG tn__DSC0701.JPG tn__DSC0700.JPG tn__DSC0695.JPG tn__DSC0672.JPG tn__DSC0691.JPG tn__DSC0540.JPG tn__DSC0573.JPG tn__DSC0582.JPG tn__DSC0705.JPG

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.