Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Informacje

FUNDACJA MAM MARZENIE

Pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom i Dzieciom, którzy wraz z nami włączyli się do akcji Fundacji Mam Marzenie i zechcieli tak licznie i obficie podzielić się swoim dobrem z chorymi, przebywającymi  w bydgoskich oddziałach szpitalnych dziećmi.  Dzięki Państwa cudownym sercom, Dzień Pluszowego Misia stał się dla małych pacjentów dniem spełnienia ich marzeń i spowodował uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Więcej…

ANDRZEJKI W KLASIE PIERWSZEJ

Dzieci z klasy I b przeżyły wspaniały dzień, pełen magii, konkursów i tańca. Wszyscy bawili się doskonale. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Chętni do poznania przyszłości przelewali roztopiony wosk przez otwór klucza, a następnie odczytali cień rzucony przez odlew.
Więcej…

KONKURS NA PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Uczniowie klas pierwszych brali udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. " Portret Świętego Mikołaja". Prace konkursowe były wykonane dowolną techniką, wyróżniały się pomysłowością, oryginalnością i estetyką wykonania. Ocenę prac dokonaliśmy w dwóch kategoriach: w formie płaskiej i przestrzennej. 6 grudnia 2017 roku na apelu wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy i upominki za I, II, III miejsce oraz wyróżnienia oraz dyplomy za udział w konkursie.
Więcej…

Uroczyste wręczenie nagród laureatom wojewódzkiego  konkursu plastycznego

„Anioły ze wszystkich zakątków świata”

połączone z wystawą prac autorskich dzieci odbędzie się

dnia 18 grudnia 2017r. o godzinie 10.00 w Muzeum Wodociągów,
Hala Pomp  ul. Gdańska 242 w Bydgoszczy.

Zapraszamy wszystkich laureatów wraz z opiekunami.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 12 grudnia

( sekretariat 52- 381-40-11).

Jednocześnie informujemy, że  w sytuacji nieobecności na uroczystości , nagrodę oraz dyplom laureata  należy odebrać osobiście  z sekretariatu Szkoły Podstawowej  im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach.

„HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!”

Zapraszamy wszystkich lubiących śpiew do udziału w Gminnym Konkursie Kolęd i  Pastorałek „Hej, Kolęda, Kolęda”, który odbędzie się w naszej szkole w dniach 19.01.2018 o godz. 9.00 (przedszkole oraz klasy I - III) i 20.01.2019 o godz. 9.30 (klasy IV – VII oraz gimnazjum).

 

Więcej…

III Edycja Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego

Anioły ze wszystkich zakątków świata

Wyniki konkursu:

GRAND PRIX

Filip Jurkiewicz SP Serock

Nagrody dyrektora Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a

  • Marta Białecka       ZS Inowrocław
  • Maja Binder          KSP Bydgoszcz
Więcej…

Strona 1 z 2

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.