Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Informacje

Jesienią 1939 roku, w blisko 400 miejscowościach, na terenie przedwojennego województwa pomorskiego, zostało zamordowanych 30 tysięcy Polaków. Zginęli najczęściej z rąk swych dotychczasowych sąsiadów – Niemców.


 

Więcej…

NIEMIECKI PRZEZ ZABAWĘ I MUZYKĘ,

CZYLI DZIEŃ DLA MŁODZIEŻY!

19.09.2018, spotkanie w Goethe-Institut w Warszawie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na całodniowe warsztaty w ramach zabawy z językiem niemieckim

Więcej informacji na stronie:

https://www.goethe.de/ins/pl/pl/spr/eng/erd/kuj.html

Ilość miejsc ograniczona.

Więcej…

Półkolonie „LATO 2018” dobiegło końca.

W dniach od 2 do 13 lipca 2018r., 10 grup dzieci spędzało wolny czas na półkoloniach zorganizowanym przez naszą szkołę. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Były to zabawy integracyjne, plastyczne, sportowe. Była wycieczka do Inowrocławia oraz Koronowa do Wioski Ginących Zawodów. Nie zabrakło zabaw na basenie w Barcinie, w Centrum Zabaw i Trampolin w Bydgoszczy oraz Leśnej Ścieżce Dydaktycznej.
Więcej…

Wszystkich dzieciom, nauczycielom i rodzicom życzymy wesołych, pogodnych, a przede wszystkim bezpiecznych WAKACJI!!!

Dyrekcja SP w BB

 

 

„JURASSIC PARK” W KLASIE 3F

W ramach realizacji projektu realizowanego przez uczniów klasy IId gimnazjum zorganizowana została lekcja w języku angielskim o dinozaurach.

Na początku uczniowie zaprezentowali film pt. ,,Jurassic Park” opowiadający o życiu dinozaurów w różnych okresach geologicznych.

Następnie Jan Kępiński zaprezentował uczniom swoje zbiory archeologiczne , np. skamieniałości z muszli, które wzbudziły wśród uczniów ogromne zainteresowanie.


 

Więcej…

„Planszowy wtorek” 19  Czerwca 2018 r.

Ostatnie dni roku szkolnego, nauczyciele zabiegani, prowadzą lekcje,  przygotowują świadectwa oraz zakończenie roku szkolnego. Uczniowie rozluźnieni,  z niecierpliwością oczekują wakacji. W celu uatrakcyjnienia ostatnich chwil w szkole świetlica w budynku B zorganizowała „planszowy wtorek”. Uczniowie mogli nie tylko spędzać przerwy planując strategię, rozbijając bank ale także w ramach lekcji rozwijali logiczne myślenie, koncentrację i spostrzegawczość grając w różnego rodzaju gry planszowe oraz układając puzzle.

 

Więcej…

Strona 1 z 2

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.