Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Informacje

WYJAZD KLASY IV B NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY DO TORUNIA

14 grudnia 2018 roku uczniowie klasy IV B wybrali się na Jarmark Bożonarodzeniowy do Torunia.  Dla dzieci  organizatorzy  przygotowali  moc  atrakcji. Razem ze skrzatami uczniowie mieli możliwość  wzięcia udziału w warsztatach wypieku i zdobienia pierników choinkowych,  tworzenia wyjątkowych ozdób świątecznych- kartek  z życzeniami. Wysłuchaliśmy również  opowieści i bajek o świętach Bożego  Narodzenia.

 

Więcej…

,,PACZKA DLA BOHATERA " -  PODSUMOWANIE

Do 10 grudnia 2018 roku trwała naszej szkole bożonarodzeniową zbiórka „Paczka dla Bohatera”. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli udało się przygotować kilka kartonów z żywnością o długim terminie ważności oraz artykułami chemicznymi, a także  własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami skierowanymi do Kombatantów. Zebrane artykuły przekazaliśmy koordynatorom akcji w gminie Białe Błota - stowarzyszeniu ,,Pokolenie".

Więcej…

CZAS MAGII, CUDÓW I ANIOŁÓW!

W grudniu do naszej szkoły przybyły cudowne, ceramiczne Anioły.

Ich pozytywna energia, czułość i radość witają każdego, kto do nas przyjdzie. Wykonane zostały przez grupę uczniów podczas sobotnich warsztatów ceramicznych. Na początku było lepienie, później dwa wypały na biskwit, no i ten ostatni- najważniejszy ze szkliwieniem.

A oto efekty naszej pracy.

Tekst-Karolina Siadak

Więcej…

INFORMACJA

Drodzy Rodzice!

Prosimy o dokonywanie wpłat za udział dzieci w półkoloniach zimowych gotówką w sekretariacie lub na konto szkoły - nr rachunku: 10 8142 1020 0406 3416 2000 0006. Wpłaty na konto dopiero po 1 stycznia 2019 roku.

TRENING CHARYTATYWNY DLA MAI BIELSKIEJ

5 grudnia  w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Trening Charytatywny dla Mai Bielskiej, która walczy z białaczką. Maja ma 8 lat i jest pogodną dziewczynką, ale niestety wymaga leczenia. To już 3. edycja charytatywnego treningu organizowanego przez nauczyciela wychowania fizycznego Rafała Kensika oraz grupy Run Pasja. W treningu brali udział mieszkańcy Bydgoszczy Białych Błot oraz okolic.

 

Więcej…

SPEKTAKL TEATRU „MASKA”

W ostatni wtorek w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatru „Maska”  dla uczniów klas 1-3 oraz przedszkolaków. Dzieci miały możliwość obejrzenia spektaklu profilaktycznego, który dotyczył bardzo ważnych wartości - przyjaźń i tolerancji.

Serdecznie dziękujemy Urzędowi Gminy Białe Błota za zorganizowanie spotkania dla naszych uczniów.

Pedagodzy

Więcej…

Strona 2 z 6

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.