Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Imprezy szkolne

OBCHODY XVII DNIA PAPIESKIEGO "IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ" W BUDYNKU B

XVII Dzień Papieski Idźmy naprzód z nadzieją”

Obchody Dnia Papieskiego w Szkole Podstawowej im. J.Vernea

We wtorek w czytelni szkolnej odbyły się zajęcia warsztatowe połączone z prelekcją na temat Dnia Papieskiego.
Więcej…

CIAŁO OPOWIADA – WARSZTATY CHÓRALNE

27 października 2017 roku w ramach projektu Śpiewająca Polska 2017 kurator regionalny programu – Pani Ewelina Boesche – Kopczyńska zorganizowała dla członków Chóru Chanson warsztaty muzyczne.

Prowadzącym zajęcia była Pani Weronika Jarzyńska, która zgodnie z tematem tegorocznej edycji – Opowieści chóralne, zachęcała uczniów do ekspresji ciała, w połączeniu z kształceniem warsztatu wokalnego.

Więcej…

„CHŁOPIEC ROKU 2017”

Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego budynku B z okazji Dnia Chłopca zorganizowały wybory na „chłopca roku”. Spośród wszystkich klas dziewczyny miały wyłonić jednego kandydata, który ich zdaniem odznacza się wysoką kulturą słowa, jest szarmancki wobec płci przeciwnej, po prostu jest miły.
Więcej…

SZALONY DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE V D

W tym roku dziewczęta postanowiły uczcić ten dzień w niezwykły sposób.  Chciały aby, chłopcy zobaczyli jak to jest być dziewczyną. Najpierw sprawdziły wiedzę chłopców z tematów czysto damskich zadając im bardzo trudne pytania: Co to jest maskara? Czy hybryda to styl malowania oczu? Czym różni się koturna od szpilki?

Więcej…

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września dzieci z oddziałów przedszkolnych spędziły czas w Leśniczówce. Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy na wesoło. Zabawa na świeżym powietrzu i obserwacja przyrody dała nam dużo radości. Dowiedzieliśmy się, jakie ptaki radośnie ćwierkają każdego ranka, poznaliśmy wiele ciekawych roślin. Zapamiętaliśmy, że ogień to największe zagrożenie dla lasu. Obserwowaliśmy także pracę w leśnej szkółce, ucząc się sadzenia żołędzi. Na zakończenie każdy ze smakiem zjadł pieczoną kiełbaskę.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych

Więcej…

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 5B

Trochę z opóźnieniem, ale za to hucznie obchodziliśmy dzień chłopaka w naszej klasie. Dziewczęta spisały się na medal. Zorganizowały konkurs dla kolegów, który wyłonił najlepszego z nich – naszego tegorocznego króla klasy. Rodzice zadbali natomiast o słodki poczęstunek. Jak dobrze się bawiliśmy – widać na zdjęciach.
Więcej…

WĄSATY DZIEŃ CHŁOPAKA

W tym roku Samorząd Uczniowski ogłosił święto wszystkich chłopców „Wąsatym dniem chłopaka”. Wąsy ozdobiły tego dnia  buzie nie tylko chłopców, ale i dziewcząt. Do zabawy przyłączyli się także uczniowie klas 1-3 oraz harcerze. Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!!

Samorząd Uczniowski

Więcej…

WYBORY NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO BUDYNKU B

29 września 2017 roku  odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego budynku B. Wybory po raz kolejny przeprowadziliśmy w ramach akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Samorządy mają głos”.

Przygotowując  się do wyborów, młodzież miała okazję przypomnieć sobie podstawy samorządności.

Więcej…

FILHARMONIA

26 września marszowym krokiem nasi uczniowie wkroczyli w świat muzyki prezentowanej przez muzyków bydgoskiej filharmonii.

Tematem przewodnim koncertu był marsz. Utwory w rytmie marsza można usłyszeć nie tylko w filharmonii, ale i w  operze, filmie, radiu. Marszowym krokiem idą żołnierze,  do Marsza Mendelsona w kościele po zawarciu związku małżeńskiego  idzie Młoda Para.

Więcej…

DZIEŃ CHŁOPAKA W IVE

Zwykły piątek? Oczywiście, że nie! W klasie 4e od tygodnia trwały przygotowania do Dnia Chłopaka – dekoracje, laurka, gry i zabawy, przepyszne ciasta upieczone przez mamy dziewczynek i oczywiście masa innych słodkości. Bawiliśmy się na całego. Poniżej fotorelacja mówi wszystko.  W tym miejscu bardzo chciałabym podziękować  mamom i dziewczynkom za zaangażowanie i pomoc.

wychowawca: Anna Olkowska

Więcej…

Strona 10 z 63

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.