KONKURS MATEMATYCZNY - "ŁOWCY TALENTÓW"

W czwartek 5 października 2017 roku odbył się szkolny konkurs matematyczny „Łowcy Talentów”. Do konkursu przystąpiło 52 uczniów klas czwartych. Zadania konkursowe sprawdzały umiejętność logicznego myślenia i niesztampowego rozwiązywania zadań.

Oto wyniki najlepszych uczniów:

Więcej…

INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH NA PRZEŁAJ

W dniu 10 października 2017 roku w Bydgoszczy (Fordon) odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa woj. Kuj-pom. w biegach na przełaj.  Bardzo dobrze wypadła reprezentacja  naszej szkoły. GRATULUJEMY !!!

Indywidualnie dziewczęta:

Więcej…

RUN PASJA

Rafał Kensik nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły 7 października wziął udział wraz ze swoją grupą biegową Run Pasja, która trenuje na sali gimnastycznej w Białych Błotach, w Ultramaratonie Bieszczadzkim.
Więcej…

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 29 września odbyły się w Białych Błotach Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych zorganizowane przez klub “Czapla”. Uczestnicy mieli do pokonania dystans dziewczęta /2005 r i młodsze/ 800m  i chłopcy 1000 m, a młodzież /2004 r. i starsi/ dziewczęta 1200m i chłopcy 1500 m. Wyróżnili się: Wiktoria Konera - I miejsce oraz Igor Nowak - III miejsce. Zawodnicy po skończonym biegu otrzymali słodki poczęstunek od organizatora. Dzieci z naszej szkoły dały z siebie wszystko i wyniki były następujące:

Więcej…

WYNIKI KONKURSU "KRAJOBRAZY POLSKIE"

27 września 2017 roku miałam przyjemność uczestniczyć wraz z laureatem w rozdaniu nagród Starostwa Bydgoskiego. Iga Jakóbowska, uczennica klasy 5 A ,zajęła II miejsce w konkursie pt. „Krajobrazy Polskie” i odebrała nagrodę z rąk Wicestarosty Bydgoskiego – pana Zbigniewa Łuczaka.

Katarzyna Ślefarska

Więcej…

Indywidualne Mistrzostwa Gminy Białe Błota w Biegach Przełajowych Białe Błota, 23.09.2017

W dniu 23 września odbyły się Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1200 m, chłopcy na dystansie 1500 m. Nasza reprezentacja zdobyła łącznie 5 medali. W każdej kategorii 5 najlepszych zawodników kwalifikuje się do Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego, które odbędą się 29 września. GRATULUJEMY!!!!

Opiekunowie: Sebastian Zwiewka, Rafał Kensik

Więcej…

ŚWIĘTO LATAWCA

W sobotę  16 września  w Przyłękach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Święto Latawca”. Każdy z uczestników  puszczał własnoręcznie zrobione latawce.  Zdobyliśmy wiele cennych nagród i puchar. Po konkursie każdy z uczestników przy ognisku miał okazję poczęstować się  kiełbaską. Oto kilka zdjęć z konkursu.

LIGA ZADANIOWA

W piątek 2 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie konkursu matematycznego Liga zadaniowa organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych. Troje uczniów z naszej szkoły zostało nagrodzonych: Julia Obszańska oraz Mikołaj Patalas zajęli III miejsce, a Alicja Szulc otrzymała wyróżnienie.
Więcej…

II MIEJSCE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

31 maja 2017 roku na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu rozegrany został finał wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym. Nasi zawodnicy w składzie: Mateusz Glaza, Gracjan Kubiak, Olek Przygoda, Kacper Kotecki, Maksym Brodala i Hubert Baranowski zajęli drugie miejsce, zdobywając 1073 punkty. Dziewczynki w składzie Zuzia Surdy, Basia Glapiak, Marta Kowalewska, Paulina Czyżewska, Dominika Faszczewska i Oliwia Błażejczyk zajęły ostatecznie X miejsce, zdobywając 958 punktów.