Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

WYNIKI KONKURSÓW ZREALIZOWANYCH PODCZAS „Tygodnia kolorów- antydepresyjna szkoła”

Poniżej znajdują się wyniki konkursów, które odbyły się w trakcie trwania Tygodnia kolorów.
Więcej…

Wyniki DBI

W dniach od 4 do 8 lutego 2013 roku w naszej szkole miała miejsce akcja

„NIE DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W SIEĆ

– CZYLI O BEZPIECZEŃSTWIE W INTERNECIE”.

W tych dniach klasy IV – VI mogły wziąć udział  w quizie pt. ”Serfuję. Respektuję”. Zadania były rozwieszone na terenie szkoły w dniach od 4 do 7 lutego (jedno zadanie – jeden dzień). Dnia 6 lutego na godzinach z wychowawcą klasy IV – V obejrzały film pt. „3…2…1 Internet”.

 

Więcej…

SPRAWOZDANIE Z V GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK „HEJ KOLĘDA, KOLĘDA”

02 lutego 2013 r. odbył się V Gminny Konkurs Kolęd I Pastorałek „Hej, kolęda, kolęda”.

Konkurs został przygotowany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach. Patronat nad konkursem objęła Wójt Gminny Białe Błota pani Katarzyna Kirstein–Piotrowska. Konkurs sponsorowali:  pani Grażyna Siuchnińska i Bank Spółdzielczy oddział Białe Błota, Sołtys Białych Błot pani Maria Płotkowska i Rada Sołecka, ks. Łukasz Żarek.


Więcej…

CHÓRY „ŚPIEWAJĄCEJ POLSKI” KOLĘDOWAŁY W BYDGOSZCZY

10 stycznia 2013 r. w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy swój półroczny dorobek artystyczny zaprezentowało czternaście chórów uczestniczących i będących sympatykami ogólnopolskiego programu rozwoju chórów szkolnych Śpiewająca Polska pod patronatem Narodowego Centrum Kultury i  Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.


 

Więcej…

GMINNE MISTRZOSTWA MINI PIŁKI SIATKOWEJ

9.01.2013 r. odbyły się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie Gminne Mistrzostwa  mini piłki siatkowej chłopców i dziewcząt. Uczniowie naszej szkoły rozegrali dwa mecze z zawodnikami z Łochowa, którzy niestety nas pokonali. Mecz przebiegał w miłej atmosferze i gra była fair – play. Oto wyniki:

ŁochowoBiałe Błota: dziewczęta:   2:0 (25: 11, 25: 23)

chłopcy:         2:1 (25: 20, 15: 25, 15:11)

Gratulujemy naszym przeciwnikom!

Ze sportowym pozdrowieniem: I. Kotońska - Mojsiej

 

Więcej…

ZŁOTA DLA NASZYCH CHÓRÓW W XIV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

5 stycznia 2013 r. szkolne chóry Nutki i Chanson z akompaniamentem w wykonaniu Zespołu Instrumentalnego Allegretto odniosły znaczące sukcesy w XIV Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek pn. Graj dudka, graj Panu, którego organizatorem jest MDK nr 2 w Bydgoszczy. Prezentacje konkursowe odbyły się w Domu Polskim przy ul. Grodzkiej w Bydgoszczy. Oba chóry, w swoich kategoriach wiekowych, zdobyły I miejsca – tzw. Złote Pasma. Jako nagrodę uczniowie otrzymali statuetkę anioła i choinkę. Gratulujemy !

Więcej…

CHRISTMAS CARD

Na początku grudnia został ogłoszony konkurs "Christmas Card" na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim dla klas pierwszych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Oto wyniki:


Więcej…

II ZAWODY PŁYWACKIE O WIGILIJNEGO KARPIA 18.12.2012R SOLEC KUJAWSKI

Dnia 21.12.2012 roku odbyły się II zawody pływackie o „Wigilijnego karpia”. Organizatorem zawodów był p.Maciej Gołata SP Białe Błota i OSIR Solec Kujawski. Dzieci startowały w kategoriach wiekowych od pierwszej do szóstej klasy z podziałem na chłopcy - dziewczęta.

w ogólnej klasyfikacji medalowej SP Białe Błota zdobyła 27 medali.

W zawodach brały udział szkoły podstawowe z Solca Kujawskiego i

SP Białe Błota. Dziękujemy wszystkim za pomoc i opiekę - p. I. Kotońska -Mojsiej- jak i wsparcie nagrodami- p. dyretkor SP Białe Błota  D. Ferenstain.

Więcej…

Strona 39 z 43

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.