Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

„ZBIÓRKA MAKULATURY”.


AKCJA

„ZBIÓRKA MAKULATURY”

ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

POSZCZEGÓLNE KLASY IV – VI ZEBRAŁY NASTĘPUJĄCĄ ILOŚĆ MAKULATURY:

Klasa IV a – 8,8 kg

Klasa IV b – 11,6 kg

Klasa IV d – 12,4 kg

Klasa V b - 5,5 kg

Klasa V c – 54,2 kg

Klasa V d – 28,47 kg

Klasa V f – 18,9 kg

Klasa VI a – 25,4 kg

Klasa VI b – 6,5 kg

Klasa VI c – 16,8 kg

Klasa VI d – 227,6 kg

WYNIKI KONKURSU NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W naszej szkole został ogłoszony konkurs na "KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ" wykonaną w dowolnym programie graficznym. Ilość kartek przeszła najśmielsze oczekiwania. A oto wyniki konkursu:
Więcej…

Rozstrzygnięcie konkursu dla klas I - III,

Rozstrzygnięcie konkursu dla klas I - III,

na indywidualne wykonanie postaci Misia, dowolną techniką, w formie kukiełki, pacynki,marionetki, maskotki lub figurki.

Więcej…

VII Wojewódzkim Konkursie Artystycznym Frajda

24 listopada 2012 r. Agata Kołaczy z klasy IV d postawiła swoje pierwsze kroki na wokalnej scenie konkursowej, biorąc udział w VII Wojewódzkim Konkursie Artystycznym Frajda, który odbył się w Zespole Szkół nr 16 w Bydgoszczy. Agata była jedną z dziewiętnastu uczestniczek w kategorii konkursowej klas IV – VI (konkurencja była duża).  Debiut naszej uczennicy należy uznać za udany, mimo braku miejsca na podium.  Agata udowodniła, że nie tylko pięknie gra na skrzypcach, ale także świetnie śpiewa. Życzymy dalszych sukcesów!

 

Więcej…

WYNIKI ETAPÓW SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH KURATORA OŚWIATY

Zakończyły się szkolne etapy Konkursów Przedmiotowych Kuratora Oświaty. Odbyły się konkursy z języka polski, matematyki i przyrody, w których wzięło udział  120 uczniów naszej szkoły. Do następnego rejonowego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Więcej…

ROZDANIE NAGRÓD WOJEWODY

W dniu 19.11.2012 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Wicewojewodę Bydgoskiego – Zbigniewa Ostrowskiego i Dyrektora Generalnego Urzędu – Andrzeja Baranowskiego za konkurs:  „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego jakiej nie znacie”.


 

Więcej…

PLUSZOWY MIŚ!!!

Dnia 16.11.2012 r. odbyły się w naszej szkole gminne zawody sportowe „Pluszowy Miś”. Udział wzięły dzieci z klas I, II, III ze szkoły podstawowej im.ks. J. Twardowskiego z Przyłęk, ze szkoły im.J.Pawła II z Łochowa i z Białych Błót. Dzieci startowały w różnych konkurencjach sprawnościowych, podczas których świetnie się bawiły i rywalizowały ze sobą według zasad „fair – play”.

Więcej…

WYNIKI OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ -ETAP SZKOLNY

Dnia 14 listopada w naszej szkole odbył się etap szkolny Wojewódzkiej Olimpiady Matematycznej.

Poniżej znajdują się wyniki:

Więcej…

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ

Dnia 13 listopada w Koronowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini- piłce ręcznej. W zawodach uczestniczyło pięć gmin, w tym uczennice z naszej szkoły. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym i przestrzegając zasad fair – play.

Więcej…

MISTRZOSTWA GMINY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ

Dnia 7.11.2012 r. dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły zagrali mecz z drużyną ze Szkoły Podstawowej sąsiadującej w Łochowie. Walka była zacięta i emocje sięgały zenitu. Chłopcy dopingowali dziewczęta, które wygrały 3:2 z drużyną, z Łochowa.

Doping dziewcząt również zadziałał, gdyż chłopcy SP Białe Błota wygrali po 5 minutowej dogrywce 9:8 z drużyną SP Łochowo. Trzymamy kciuki za naszych zwycięzców, ponieważ 13.11.2012r jedziemy  na Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego Piłki Ręcznej do Koronowa.

Więcej…

Strona 39 z 41

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.