Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

KONKURS MUZYCZNY – SZKOLNY KONSTRUKTOR INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH

WYNIKI KONKURSU DLA KLAS IV SĄ NASTĘPUJĄCE:

I miejsce – Agata Kołaczyk z kl. IV d i Mateusz Kołodziejski z kl. IV a, którzy wykonali marakasy

II miejsce – Kacper Owczarek z kl. IV e za wykonanie dzwonków „rurowych”,

III miejsce – Paulina Nitschke za marakas.


 

 

Więcej…

CECYLIADA

W dniach 26 – 27 listopada 2012 r., podczas lekcji muzyki w klasach IV-VI, odbyła się kolejna edycja Cecyliady – klasowych prezentacji artystycznych uczniów naszej szkoły.

Św. Cecylia – patronka muzyków, zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych, której wspomnienie przypada 22 listopada, i tym razem dodawała odwagi naszym młodym artystom podczas ich wstępów przed rówieśnikami. Tegoroczni wykonawcy pokazali różnorodne talenty i zainteresowania: wokalne (solowe i zespołowe), wokalno-instrumentalne (były także autorskie piosenki !), instrumentalne (pianino, keyboard, gitara, skrzypce, flet prosty, harmonijka ustna, fletnia Pana), taniec solo (np. balet) i zespołowy (wystąpiły też całe klasy), rysunek i malarstwo, teatr, kabaret oraz tegoroczna nowość – „Cecylie i Cecyliusze”, klasowi prezenterzy.


Więcej…

MISTRZ ARYTMETYKI - KONKURS MATEMATYCZNY

O1.12.2012 w Zespole Szkół w Ostromecku odbył się X jubileuszowy konkurs „MISTRZ ARYTMETYKI”, w którym wzięło udział 83 uczniów z 17 szkół podstawowych.


Więcej…

„ZBIÓRKA MAKULATURY”.


AKCJA

„ZBIÓRKA MAKULATURY”

ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

POSZCZEGÓLNE KLASY IV – VI ZEBRAŁY NASTĘPUJĄCĄ ILOŚĆ MAKULATURY:

Klasa IV a – 8,8 kg

Klasa IV b – 11,6 kg

Klasa IV d – 12,4 kg

Klasa V b - 5,5 kg

Klasa V c – 54,2 kg

Klasa V d – 28,47 kg

Klasa V f – 18,9 kg

Klasa VI a – 25,4 kg

Klasa VI b – 6,5 kg

Klasa VI c – 16,8 kg

Klasa VI d – 227,6 kg

WYNIKI KONKURSU NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W naszej szkole został ogłoszony konkurs na "KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ" wykonaną w dowolnym programie graficznym. Ilość kartek przeszła najśmielsze oczekiwania. A oto wyniki konkursu:
Więcej…

Rozstrzygnięcie konkursu dla klas I - III,

Rozstrzygnięcie konkursu dla klas I - III,

na indywidualne wykonanie postaci Misia, dowolną techniką, w formie kukiełki, pacynki,marionetki, maskotki lub figurki.

Więcej…

VII Wojewódzkim Konkursie Artystycznym Frajda

24 listopada 2012 r. Agata Kołaczy z klasy IV d postawiła swoje pierwsze kroki na wokalnej scenie konkursowej, biorąc udział w VII Wojewódzkim Konkursie Artystycznym Frajda, który odbył się w Zespole Szkół nr 16 w Bydgoszczy. Agata była jedną z dziewiętnastu uczestniczek w kategorii konkursowej klas IV – VI (konkurencja była duża).  Debiut naszej uczennicy należy uznać za udany, mimo braku miejsca na podium.  Agata udowodniła, że nie tylko pięknie gra na skrzypcach, ale także świetnie śpiewa. Życzymy dalszych sukcesów!

 

Więcej…

WYNIKI ETAPÓW SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH KURATORA OŚWIATY

Zakończyły się szkolne etapy Konkursów Przedmiotowych Kuratora Oświaty. Odbyły się konkursy z języka polski, matematyki i przyrody, w których wzięło udział  120 uczniów naszej szkoły. Do następnego rejonowego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Więcej…

ROZDANIE NAGRÓD WOJEWODY

W dniu 19.11.2012 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Wicewojewodę Bydgoskiego – Zbigniewa Ostrowskiego i Dyrektora Generalnego Urzędu – Andrzeja Baranowskiego za konkurs:  „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego jakiej nie znacie”.


 

Więcej…

PLUSZOWY MIŚ!!!

Dnia 16.11.2012 r. odbyły się w naszej szkole gminne zawody sportowe „Pluszowy Miś”. Udział wzięły dzieci z klas I, II, III ze szkoły podstawowej im.ks. J. Twardowskiego z Przyłęk, ze szkoły im.J.Pawła II z Łochowa i z Białych Błót. Dzieci startowały w różnych konkurencjach sprawnościowych, podczas których świetnie się bawiły i rywalizowały ze sobą według zasad „fair – play”.

Więcej…

Strona 39 z 41

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.