Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

SUKCES DAMIANA

Damian Karow, uczeń klasy 6a, odebrał w czwartek 27.10.2016 roku z rąk Starosty Bydgoskiego pana Wojciecha Porzyca nagrodę II stopnia Powiatu Bydgoskiego. Damian może pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi, a najważniejsze to  I miejsce na Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce.

 

Damianowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

„JACK O'LANTERN”

Nauka języka obcego to nie tylko słówka czy gramatyka.

Wiąże się z nią również poznanie kultury i obyczajów państw,

w których dany język obowiązuje.

Więcej…

W związku z zakończeniem obchodów Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji ogłaszamy wyniki konkursów.

KONKURS PLASTYCZNY (PLAKAT Z FILMU WALTA DISNEY’A)

 

LISTA ZWYCIĘZCÓW

  1. Karolina Kasperuk 6a
  2. Maciej Ciołek 4b, Weronika Gołata 5a
  3. Maja Kozłowska 6d, Natalia Grzesiak 6g, Zuzanna Stefańska 6e

 

Więcej…

Dyktando o Pióro Wójta Gminy Białe Błota w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Świadomości dysleksji  7 października 2016 rokuw Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach odbyło się VII Międzyszkolne Dyktando o Pióro Wójta Gminy Białe Błota. Uczniowie zmagali się z poprawną pisownią w trakcie dyktanda oraz uczestniczyli w rozgrywkach grupowych. Gościem honorowym był Wójt Gminy Białe Błota pan Maciej Kulpa, który czytał uczniom tekst dyktanda.

 

Więcej…

MISTRZOWIE POWIATU BYDGOSKIEGO W MINI PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW

4 października  2016 roku w Solcu Kujawskim w Zespole Szkół  przy ul. Tartacznej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w mini piłce nożnej. W rozgrywkach wzięło udział kilka zespołów, podzielonych na grupy A i B. Zawodnicy z naszej szkoły rozegrali mecze w grupie A i wszystkie zakończyły się wygraną:  I mecz: SP Białe Błota; SP.  Osielsko 2:1
Więcej…

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU BYDGOSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH pod patronatem Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha i Wójta Gminy Białe Błota Macieja Kulpy

3 października 2016 roku przy Szkole Podstawowej w Przyłękach odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów był uczniowski klub sportowy „Czapla”. W zawodach wzięły udział dzieci z kilku powiatów, w tym uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Białych Błotach. Pogoda nie dopisała, deszcz nas nie oszczędzał, gdyż padało cały dzień, ale dzieci nie zrezygnowały ze sportowej rywalizacji.
Więcej…

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA KLAS CZWARTYCH – „ŁOWCY TALENTÓW”

Dnia 29 września 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas czwartych. W konkursie wzięło udział 37 uczniów,  w tym siedmioro ośmioro trzecioklasistów. Zadaniem uczniów było rozwiązanie ośmiu zadań, w których należało wykazać się umiejętnością logicznego myślenia. Wyniki tego konkursu są następujące:

Więcej…

ŚWIĘTO LATAWCA

W sobotę  10 września  w Przyłękach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Święto Latawca”. Każdy z uczestników miał okazję puszczać własnoręcznie zrobione latawce.  Zdobyliśmy wiele cennych nagród i pucharów. Jeden z pucharów zdobyła Julia Obszańska za najwyżej  i najdłużej utrzymujący się w powietrzu latawiec.
Więcej…

V FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU GRY „SUPERFARMER”

14 czerwca zwycięzcy szkolnego turnieju „Superfarmer”  wyjechali do Warszawy na V Ogólnopolski Turniej Gry Superfarmer , który odbył się  w Muzeum Powstania Warszawskiego.
Więcej…

Pięć nagród podczas "Spotkania z Janem od Biedronki".

11 czerwca uczniowie naszej szkoły brali udział w Festynie Środowiskowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. J. Twardowskiego w Przyłękach. Dzieci korzystały z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Podczas spotkania uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za prace plastyczne i literackie w X Edycji Powiatowego Konkursu "Spotkanie z Janem od Biedronki".
Lista laureatów Powiatowego Konkursu na plakat obrazujący twórczość Jana Twardowskiego:
Więcej…

Strona 9 z 39

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.