Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

SUKCES MIKOŁAJA PATALAS W KONKURSIE MUZYCZNYM

Dnia 6 czerwca 2016 r. w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy miał miejsce finał Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego Ignacy Jan Paderewski, w którym II nagrodę zdobył uczeń z klasy Vg – Mikołaj Patalas.

Spośród ponad czterdziestu uczestników konkursu uczeń naszej szkoły wykazał się największą wiedzą o kompozytorze i pamięcią muzyczną, rozpoznając wykonywane na scenie dzieła wybitnego polskiego pianisty, kompozytora i polityka.

Gratulujemy sukcesu!

Więcej…

II MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA DZIECI W FITNESS

03 czerwca 2016 roku  na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach odbyły się pod patronatem Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego II MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA DZIECI W FITNESS – POLSKA PÓŁNOCNA. Organizatorem zawodów był WKS „O.R.I.” w Kruszynie Krajeńskim.
Więcej…

KARTA ROWEROWA W NASZEJ SZKOLE

W  maju w naszej szkole odbyły się egzaminy na kartę rowerową. Uczniowie naszej szkoły przystąpili do egzaminu teoretycznego rozwiązując 25 pytań z zakresu ruchu drogowego. Gdy uzyskali pozytywny wynik,  przystąpili do egzaminu praktycznego, pokonując kilka przygotowanych przeszkód. Oto kilka pamiątkowych zdjęć:

 

Więcej…

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

W maju odbył się szkolny konkurs ortograficzny  dla klas II i III.Uczniowie zmierzyli się z tekstem z mieszanymi trudnościami ortograficznymi.

W klasach drugich:

 

Więcej…

CZWARTE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

3 czerwca 2016 roku w Bydgoszczy na stadionie przy ul. Sielskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa w trójboju lekkoatletycznym. Dzieci startowały w biegu na 60 metrów, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Uczennice z naszej szkoły zajęły IV miejsce spośród 14 szkół z wynikiem 631 punktów. Gratulujemy!!!!!

W zawodach udział wzięły:


 

 

Więcej…

SZANTY NAD BRDĄ

Od 2009 roku Nutki biorą udział w Bydgoskich Spotkaniach z Piosenką Żeglarską „Szanty nad Brdą”.

4 czerwca  zespół zaprezentował utwory: "Staruszek Jacht " i "Pacyfik". Nutki wyśpiewały drugą nagrodę.

 

Więcej…

KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2016”

17 marca  2016 roku odbyła się XXV edycja Międzynarodowego Konkursu

„Kangur Matematyczny”. Uzyskał on akceptację i poparcie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Głównym jego celem jest szeroka popularyzacja matematyki.

Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie`res. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut.

Konkurs ten przeprowadzany jest w szkole podstawowej  w trzech kategoriach:

 

Więcej…

BIAŁE BŁOTA MISTRZAMI POWIATU BYDGOSKIEGO W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

24 maja 2016roku na stadionie gminnym w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w trójboju lekkoatletycznym. Zawodnicy startowali w następujących konkurencjach : bieg na 60 metrów, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.
Więcej…

CHÓRY NUTKI I CHANSON NAGRODZONE W KONKURSIE WOKALIS

25 maja 2016 roku w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odbył się konkurs Zespołów Wokalnych i Chórów Amatorskich Wokalis. Organizatorem imprezy było VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.


 

Więcej…

Strona 10 z 39

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.