Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

I TURNIEJ MINI PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

20 lutego 2017 roku na hali sportowej w Mroczy dziewczęta naszej szkoły w składzie:

Natalia Olszewska, Martyna Pietruszka, Martyna Giersz, Julia Kisielewska, Alicja Struck, Alicja Szulc, Sandra Durska, Karolina Zielińska, Zuzia Szałkowska, Vanessa Rępalska, Marta Kowalewska, Klaudia Fiedorowicz

 


Więcej…

Wyniku Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALFIK uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Verne'a w Białych Błotach

W Konkursie Matematycznym ALFIK organizowanym przez Jersz Łowcy Talentów udział wzięło 112 uczniów klas II i III.

  • Uczeń kl II B  TYMOTEUSZ CZAPKOWSKI zajął I miejsce w województwie i II w Polsce  wygrywając nagrodę główna jaką jest obóz letni.
  • Uczeń klasy II E SZYMON TOMASZEWSKI  uzyskał dyplom za BARDZO DOBRY wynik w konkursie oraz darmowy udział w konkursie MAKS 2017.
  • 4 uczniów klas II uzyskało dyplom za BARDZO DOBRY wynik w konkursie:

BARTEK MICHALIK        kl II F

TOMASZ JUSZCZYK       kl II C

OLEK BEDNAREK           kl II C

DOROTA TUROWSKA    kl II B

Więcej…

„GRAJ DUDKA, GRAJ PANU…”

Wojewódzki Konkurs Kolęd w Bydgoszczy ma już siedemnastoletnią tradycję. W tegorocznej edycji tego konkursu, który odbył się 21 stycznia w „Domu Polskim”, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przygotowane utwory świąteczne i zdobywając uznanie jury , otrzymali następujące nagrody:

II miejsce – Alicja Jeszka w kategorii solowej klas I – III, opiekun Dorota Górska,

II miejsce – Zespół wokalny Nutki w kategorii zespołowej klas I – III, opiekun Dorota Górska,

II miejsce – Chór Chanson w kategorii zespołowej klas IV – VI, opiekun Magdalena Opalińska.

Gratulujemy muzycznych sukcesów!

Więcej…

Wyniki Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”

W dniach 13-14 stycznia w Szkole Podstawowej im. J. Verne’a w Białych Błotach odbył się ko Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Patronat nad konkursem objął wójt gminy Białe Błota Pan Maciej Kulpa. W Jury zasiedli:

Więcej…

WYRÓŻNIENI W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE

Nasi uczniowie wzięli udział w organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy - Muzeum Oświaty wojewódzkim konkursie na najpiękniejsze życzenia świąteczne napisane kaligraficznie pt. "Świąteczne życzenia dla Muzeum Oświaty".
Więcej…

WYNIKI KONKURSU NA NACIEKAWSZY KALENDARZ ADWENTOWY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Pod koniec listopada ogłosiliśmy „Konkurs na najciekawszy kalendarz adwentowy w języku angielskim”. Otrzymaliśmy wiele ciekawych i niepowtarzalnych kalendarzy, z których zorganizowaliśmy wystawę. Trudno było nam wyłonić te najpiękniejsze, ale ostatecznie, postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:
Więcej…

II EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "ANIOŁY ZE WSZYSTKICH ZAKĄTKÓW ŚWIATA"

W piątek 9.12.2016 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród II Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,,Anioły ze wszystkich zakątków świata” w Galerii Debiut – AKDEMICKA PRZESTRZEŃ KULTURALNA WSG w Bydgoszczy.

Prace dzieci prezentowały się zjawiskowo i było naprawę anielsko…

 

Więcej…

IX MIKOŁAJKOWY MITYNG LEKKOATLETYCZNY O PUCHAR STAROSTY BYDGOSKIEGO WOJCIECHA PORZYCHA

8 grudnia w Bydgoszczy na hali Zawiszy odbył się “Mikołajkowy Mityng Lekkoatletyczny”. Zawody zostały zorganizowane przez: UKS “Czapla” Białe Błota, Budowlany Klub Sportowy w Bydgoszczy oraz SP nr 14 w Bydgoszczy. Wystartowało 12 szkół, w tym zawodnicy z naszej szkoły . Dzieci rywalizowały w takich konkurencjacjach jak: skok w dal, bieg 60 m, rzut piłką lekarską, bieg z pałeczką sztafetową slalomem.


Więcej…

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki

II Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
pt. „Anioły ze wszystkich zakątków świata”

objętego Honorowym Patronatem

Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego

Piotra  Całbeckiego

oraz

Wójta Gminy  Białe Błota

Macieja  Kulpy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne Anioły, natomiast opiekunom i rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Jury w składzie: Iwona Kościelska, Mariola Grewling, Maria Siadak i Kaja Kowalska  pod przewodnictwem artysty plastyka Henryka Kłosińskiego, bardzo wnikliwie i rzetelnie oceniło prace dzieci. W związku z dużą ilością aniołów, jakie nadesłano na konkurs, brano przede wszystkim pod uwagę ich zgodność z regulaminem i tematem, estetykę wykonania, kreatywność oraz zastosowaną technikę.

Wszystkie prace autorskie laureatów konkursu będą eksponowane na wystawie od dnia  9.12.2016 r. do 14.12.2016 r. w: GALERII „DEBIUT” –  AKADEMICKA PRZESTRZEŃ KULTURALNA WYŻSZEJ SZKOŁY GOSPODARKI  W BYDGOSZCZY, UL. KRÓLOWEJ  JADWIGII 14 (dni i godziny działania galerii: www.galeriadebiut.byd.pl).

Laureaci konkursu:

Więcej…

“MISTRZ ARYTMETYKI”

“MISTRZ ARYTMETYKI”

W sobotę, 10 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku odbył się XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny "Mistrz Arytmetyki". W zmaganiach wystartowało 90 uczniów klas IV -VI szkół podstawowych powiatu bydgoskiego i dzielnicy Bydgoszcz - Fordon. Każdy uczeń miał do rozwiązania 100 zadań rachunkowych w ciągu 120 minut. Nikodem Otlewski zajął II miejsce  w kategorii klas V, a Alicja Szulc zajęła IV miejsce w kategorii klas VI. Wszystkim gratulujemy.

 

 

Strona 10 z 41

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.