Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

KOŁA PRZEDMIOTOWE I KOŁA ZAINTERESOWAŃ

ROK SZKOLNY 2017/2018

NAZWA KOŁA

 

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

FAKULTET MATEMATYCZNY

KL. IVF

JOLANTA DYCZKO

CZWARTEK 8.55-9.40

219

FAKULTET MATEMATYCZNY

KL. IVB

AGNIESZKA LEWANDOWSKA

WTOREK 9.50-10.35

105G

KOŁO MATEMATYCZNE

 

ELŻBIETA ROHDE

ŚRODA 14.45-15.30

302

KOŁO MATEMATYCZNE KL. III

 

HALINA PIOTUCH

ŚRODA 10.45-11.30

109

KOŁO MATEMATYCZNE KL. II

 

AGNIESZKA CHODUR

CZWARTEK 10.45-11.30

109

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KL. VI

MARTA ŻURAWSKA

PONIEDZIAŁEK 15.40-16.25

300

FAKULTETY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL. VA

AGATA SZYMKOWIAK

PIĄTEK 8.00-8.55

109

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

KAMILA PULCYN

CZWARTEK 8.55-9.40

003

FAKULTETY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL. V

AGNIESZKA BABIUK - JABŁOŃSKA

WTOREK 14.45-15.30

310

FAKULTETY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL. V

JOANNA KĘSICKA

ŚRODA 14.45-15.30

205

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KL. V

ARKADIUSZ ŻABKA

PIĄTEK 8.55-9.40

206

KOŁO PLASTYCZNE

 

MARIOLA GREWLING

CZWARTEK 8.55-10.35

300

KOŁO PLASTYCZNE

 

IRENA GNIAZDOWSKA

SOBOTA- RAZ W MIESIĄCU

9.00-13.00

304

KOŁO TECHNICZNE

PAWEŁ ZABRZEŃSKI

ŚRODA 15.40-16.25

318

 

KOŁO ORIGAMI

 

ROBERT OLSZOWIEC

ŚRODA 13.45-14.30

003

ZHP - ZBIÓRKI

 

BEATA KOBUS

ALESKANDRA LUBOŃSKA

CZWARTEK 15.30-17.00,

SOBOTY

HARCÓWKA G

ZHP - ZBIÓRKI

 

ALEKSANDRA LUBOŃSKA

PONIEDZIAŁEK 8.50-10.50

PONIEDZIAŁEK 16.30-18.00

HARCÓWKA G

AKADEMIA PROGRAMOWANIA

KL. VG

ANNA OLKOWSKA

WYBRANE SOBOTY

002

MISTRZOWIE KODOWANIA     KL. IVE

ANNA OLKOWSKA

WYBRANE SOBOTY

002

PROJEKT „JA CZYTAM” KL. IV-VI

 

ANNA OLKOWSKA

EDYTA RAMIAN

WYBRANE SOBOTY

218

BAJKOWE SPOTKANIA

 

MIROSŁAWA BUCEK

ŚRODA 10.45-11.30

CZYTELNIA

KOŁO DZIENNIKARSKIE

 

MAGDALENA SOBOLEWSKA

ANNA BUJARKIEWICZ

WEDŁUG POTRZEB

 

FAKULTET Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

KATARZYNA BAGNEROWSKA

CZWARTEK 8.55-9.40

 

FAKULTET Z JĘZYKA POLSKIEGO

KL.VIE

KATARZYNA WARCHLEWSKA

CZWARTEK

 

KOŁO POLONISTYCZNE

 

MARIA RAUHUT

PIĄTEK 8.00-8.55

203

KOŁO ORTOGRAFICZNE

 

HALINA PIOTUCH

CZWARTEK 12.50-13.35

 

CHÓR CHANSON

 

MAGDALENA OPALIŃSKA

WTOREK 14.45-16.25

PIĄTEK 14.45-16.25

305

KOŁO WOKALNE NUTKI

 

DOROTA GÓRSKA

CZWARTEK 12.50-14.35

SALA RYTMIKI

KOŁO PRZYRODNICZE

 

KATARZYNA ŚLEFARSKA

CZWARTEK 14.45-15.30

215

 

FAKULTETY Z PRZYRODY KL. V

 

ANNA OWEDYK

PONIEDZAŁEK 12.50-13.35

CENTRUM GIER

FAKULTETY Z PRZYRODY

 

ŻANETA PIOTROWSKA - SAS

CZWARTEK 15.40-16.25

215

FAKULTETY Z HISTORI KL. IIIGIM

 

EDYTA RAMIAN

WTOREK 14.40-15.30

305G

SKS GRY ZESPOŁOWE

 

IWONA KOTOŃSKA – MOJSIEJ

PIĄTEK 15.30-16.20

SG

KOŁO Z ZAKRESU SPORTÓW GIMNASTYCZNYCH I TENISA

 

IRENEUSZ PRZYBORSKI

BEATA JULIA PRZYBORSKA

PONIEDZIAŁEK 16.30-18.00

SG

ZAJĘCIA SOCJOTERAPEUTYCZNE

 

WERONIKA GRAF

 

 

ŁAMIGÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI

 

JUSTYNA WARDACKA

ŚRODA 13.50-14.35

 

KOŁO MATEMATYCZNE

 

ALEKSANDRA LUBOŃSKA

CZWARTEK 8.00-8.55

108

 

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.