Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

AKTYWNA SOBOTA – POŻEGNANIE LATA

W minioną sobotę, tj. 12 września, dzieci z pędzlem w ręku żegnały lato. Jako że tegoroczne wakacje były szczególnie pod znakiem słońca – inspiracji dzieci szukać nie musiały. Na plenerowych warsztatach malarskich wykonały piękne, wielkoformatowe obrazy o tematyce: lato i wakacje. Praca zespołowa dzieci okazała się bardzo owocna i niezwykle efektowna!

Dzięki pięknej,  jeszcze letniej, pogodzie bardzo udały się nie tylko warsztaty malarskie ale i piknik przy ognisku gdzie oddaliśmy się tradycyjnemu pieczeniu kiełbasek i ziemniaczków. Po harcach i rymowanych potyczkach z niekłamaną radością dzieci zajadały ciasto z brzoskwinią i ze śliwką- owocami sezonowymi. Zawiedzione były tylko zaproponowanym napojem, który omijały z daleka. Cóż, woda to nie cola, ale, proszę Państwa,ma być zdrowo!Z czym się zgadzam i proponuję konsekwencję w tej materii!

Aktywna sobota odbyła się dzięki Pani dyrektor Danucie Ferenstain, Radzie Rodziców i zaprzyjaźnionej firmie, która zapewniła dzieciom farbę na warsztaty, za co bardzo dziękuję.

Sprawianie radości dzieciom jest świetne- polecam!

Kasia Bumażnik

{PPGALLERY}{/PPGALLERY}