Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

BIEGAJ ZIMĄ! MEDAL DLA KAŻDEGO!

CITY TRAIL to bieg dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To pomysł na sportowe spędzenie czasu z rodziną w Myślęcinku, na chwilę bez komputera i TV. Każda pora roku jest dobra do biegania! CITY TRAIL to cykl biegów, które przez pół roku odbywają się raz w miesiącu w wybranych miastach Polski. W Bydgoszczy odbyły się już dwa biegi. Kolejne zaplanowano na: 21.12.2014; 25.01.2015, 08.02.2015 i 08.03.2015 roku.

Wystarczy wziąć udział w 4 biegach z zaplanowanych 6 w całym cyklu w danym mieście. Po zakończeniu 4 biegów, podczas uroczystej ceremonii, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal! CITY TRAIL dla dorosłych to przełajowe zawody w Myślęcinku na dystansie 5 km dla każdego, także początkujących biegaczy. W ramach każdego spotkania biegowego organizowane są krótsze biegi dla najmłodszych pod nazwą CITY TRAIL Junior na dystansach uzależnionych od wieku. Dzieci do 5 lat (kategoria D0) oraz w wieku 6-7 lat (kategoria D1) biegają na dystansie 300 metrów. Dzieci w wieku 8-10 lat (kategoria D2) mają do pokonania ok. 600 metrów. Dzieci w wieku 11-13 lat (kategoria D3) startuje na ok. 1500 metrów. Młodzież w wieku 14-16 lat (kategoria D4) biega ok. 3000 metrów.

Lena z klasy IIC i Marcin z IB biegają w CITY TRAIL jako uczniowie-biegacze Szkoły Podstawowej w Białych Błotach. Dołączcie do nich i zapiszcie się na biegi razem z rodzicami lub nauczycielami!

W jaki sposób zapisać dziecko na zawody?

Aby zgłosić dziecko rodzic lub opiekun (np. nauczyciel) musi założyć konto na swoje dane na stronie www.citytrail.pl, a następnie poprzez panel konta dodać dziecko i zgłosić je do biegu CITY TRAIL Junior w wybranym terminie. Zapisy biegów dzieci odbywają się także w dniu imprezy w biurze zawodów w Myślęcinku.

Rejestracja, regulamin i inne szczegóły znajdziecie na stronie www.citytrail.pl

{ppgallery}{/ppgallery}

fot. Aldona Rybka