Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

BIWAK ZESPOŁU WOKALNEGO „NUTKI”

W piątek 27 listopada po południu dzieci z zespołu ” Nutki ” przyjechały do szkoły na biwak, który trwał do rana następnego dnia. Pomyliłby się ktoś, myśląc że  po całym tygodniu  już tylko będziemy odpoczywać. Nic podobnego! Nutki bardzo pracowicie spędziły czas. Po rozpakowaniu  swoich rzeczy  i przygotowaniu miejsca do spania, zespół pracował nad świątecznym repertuarem.

 

 

 

Po ćwiczeniach postawy, oddechowych, dykcyjnych i emisyjnych dzieci ćwiczyły nowe utwory. Rozśpiewane Nutki porwała do świetlicy pani Kasia, która przygotowała dla dzieci materiały do wykonania nowoczesnych karmników dla ptaków. Praca wywołała różnorodne emocje.

Po kolacji dla dzieci czekała niespodzianka, przygotowana przez panią Basię – Wieczór Wróżb Andrzejkowych. Śmiechom i żartom nie było końca. O północy zwiedziliśmy z latarkami całą szkołę.  Chociaż pani Kasia znienacka straszyła nas z różnych  zakątków, wszyscy byli bardzo dzielni… Dzieci jak urzeczone  oglądały Białe Błota nocą. Następnego dnia przy śniadaniu była ostatnia z niespodzianek: loteria fantowa. Każda Nutka coś wylosowała na pamiątkę pierwszego w tym roku szkolnym biwaku.

Tekst i zdjęcia: Dorota Górska

{PPGALLERY}{/PPGALLERY}