Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

EUROCAMP 2019

  EUROCAMP 2019

 W dniach od 16 do 18 września 2019 roku  41 uczniów naszej szkoły  uczestniczyło w obozie językowym Englishcamp  w Wiktorowie.  Poznawali kulturę świata dzięki nauczycielom z różnych kręgów kulturowych: Kolumbii, Madagaskaru oraz Szkocji. Chętnie uczestniczyli we wszystkich formach aktywności. Brali udział w rozgrywkach grupowych, sprawdzili swoje umiejętności w talent show oraz doskonalili  porozumiewanie się w języku angielskim w mowie i piśmie.  Ponad to uczestnicy obozu mieli możliwość prowadzenia prezentacji i autoprezentacji w języku angielskim, kształcili swoje kompetencje społeczne i obywatelskie oraz postawy proekologiczne.

Poznawali kompetencje informatyczne oraz nowe narzędzia do samodzielnej e – edukacji. W trakcie obozu rozwijali swoje zainteresowania i współpracowali z uczniami z  Maksymilianowa oraz Żołędowa. Malowniczo położony nad jeziorem ośrodek zapewnił wszystkim integrację przy kominku. W trakcie tego trzydniowego wyjazdu dzieci  posługiwały się tylko językiem  angielskim.

         Uczniowie naszej szkoły, pomimo najmłodszego wieku wśród uczestników, wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Zuzanna Kropidłowska z klasy 5 B zdobyła tytuł „Najlepszego Anglisty”. Serdecznie gratulujemy Zuzi oraz wszystkim pozostałym uczestnikom! Jesteśmy z Was dumni!!!

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali następujący nauczyciele oraz rodzice uczniów z klasy 5 B.

Agnieszka Babiuk-Jabłońska

Dorota Lipińska

Maciej Kopczyński

Anna Demirer

Mariola Felczykowska

{ppgallery}{/ppgallery}