Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

Gminne Półkolonie „Z profilaktyką na TY” dobiegły końca.

domyślna zaślepka

Gminne Półkolonie „Z profilaktyką na TY” dobiegły końca.

W dniach od 20 do 31 lipca 2020r., w naszej szkole zorganizowano 2 turnusy dla 6 grup dzieci, które mogły spędzać wolny czas na gminnych półkoloniach. Zgodnie z wytycznymi GIS wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia zmniejszające ryzyko zakażenia COVID-19. Mimo to, dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Były to zabawy integracyjne, plastyczne, sportowe. Wszystkie grupy były na wycieczce w Myślęcinku, gdzie brały udział w warsztatach pszczelarskich oraz na Ranczu nad Notecią „Amadeusz”. Tam, jedną z atrakcji było Mini-Zoo.

Dzieci odwiedziły również pola lawendy na terenie Lovendy Kujawskiej. Atrakcją były także warsztaty ceramiczne, mydlarskie oraz taneczne. Z uczestnikami półkolonii spotykała się Pani psycholog, przeprowadzając warsztaty „Spełniam marzenia”. A na koniec dnia, na każdego uczestnika czekał smaczny obiad. Mam nadzieję, że te dni były atrakcyjne, miłe ale i pouczające.

Dziękujemy p. Wójtowi Dariuszowi Fundatorowi za inicjatywę zorganizowania Gminnych Półkolonii oraz p. Anecie Malcer, która była koordynatorem projektu.

Dziękuję wszystkim dzieciom za udział a wychowawcom oraz pracownikom za współpracę.

Życzę dalszych miłych i bezpiecznych WAKACJI!

Danuta Ferenstain

{ppgallery}{/ppgallery}