PO OBOZACH NARCIARSKICH...

Tradycyjnie w czasie ferii  uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach uczestniczyli w obozach narciarskich w Murzasichlu. Kolejny raz nasza szkoła zorganizowała dwa obozowe turnusy. Zimowa pogoda dopisywała, a doskonale przygotowane stoki sprzyjały nauce i doskonaleniu techniki jazdy na nartach. Pod okiem instruktora już po dwóch dniach wprowadzenia wszyscy obozowicze zażywali białego szaleństwa na większych profesjonalnych pobliskich stokach m. in. na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tatrzańskiej, na  stacji Małe Ciche oraz na ,,Kotelnicy" w Białce Tatrzańskiej.

 Czas wolny upływał na aktywnym wypoczynku- grze w tenisa stołowego, bilarda, zajęciach integracyjnych i wspólnej zabawie. Nie zabrakło też odnowy biologicznej w termach ,,Bukovina" oraz spotkania w Izbie Regionalnej,  gdzie poznawaliśmy lokalną, góralską kulturę. Zwiedzanie zimowej stolicy Polski zostało okraszone pobytem pod Wielką Krokwią, gdzie trwały kwalifikacje do turnieju w skokach narciarskich Zakopane 2019.

Tak udane wyjazdy niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci uczestników.

tn_10.jpg tn_1.jpg tn_12.jpg tn_13.jpg tn_14.jpg tn_15.jpg tn_16.jpg tn_17.jpg tn_18.jpg tn_19.jpg tn_2.jpg tn_3.jpg tn_4.jpg tn_5.jpg tn_6.jpg tn_7.jpg tn_8.jpg