I BIEG CHARYTATYWNY „MUNDUROWI I CYWILE RAZEM DLA MAĆKA I ANTKA”

            W minioną sobotę 28 września 2019 roku w Murowańcu odbył się I Bieg Charytatywny „Mundurowi i cywile razem dla Maćka i Antka”. Uczestnicy biegu rywalizowali na dystansie 5 kilometrów. Celem wydarzenia była pomoc dwóm chłopcom: 13 - letniemu Maćkowi   uczniowi 7 klasy naszej szkoły, choremu na złośliwy, nieoperacyjny nowotwór pnia mózgu oraz 6 - letniemu Antkowi, który zmaga się z ostrą białaczką szpikową.

 

Podczas pięknej jesiennej pogody biegali zarówno dorośli, jak i dzieci na dystansach od 100 metrów do  1000 metrów, łącznie było to pod 500 osób.

Organizatorem Biegu było Stowarzyszenie "Nasz Murowaniec" z siedziba w Murowańcu, a partnerem – Fundacja Onkologiczna AntyRak, którego siedziba również mieści się z w Murowańcu.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim, którzy tak aktywnie i chętnie przyłączyli się do tej wyjątkowej akcji.

tn_1.jpg tn_10.jpg tn_11.jpg tn_12.jpg tn_13.jpg tn_14.jpg tn_16.jpg tn_18.jpg tn_24.jpg tn_2.jpg tn_26.jpg tn_4.jpg tn_Tosia.jpg tn_6.jpg tn_7.jpg