KONKURS KRASOMÓWCZY

 11 lutego 2020 roku w czytelni naszej szkoły odbył się konkurs krasomówczy „ Spotkałem ciekawego człowieka”, którego celem było poznanie sylwetki Mariana Rejewskiego oraz dbałość o piękno języka ojczystego.

Uczniowie klas V posiadali bogatą wiedzę na temat prezentowanej postaci. Z przyjemnością wysłuchaliśmy wystąpień uczestników, które zawierały fakty i ciekawostki z życia patrona naszej szkoły.

Zwycięzcą Konkursu Krasomówczego został Szymon Ptasznik z kl. 5f.

II miejsce zajął Bartosz Michalik z kl. 5f, a III Oliwia Czarnecka z kl. 5 f.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się na apelu podsumowującym wszystkie działania „Wokół Mariana Rejewskiego”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Organizatorzy

tn_DSC02396.JPG tn_DSC02402.JPG tn_DSC02403.JPG