W dniach 25.05.- 05.06.2020r odbył się - w systemie zdalnym - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”. Przeprowadzany był w sześciu kategoriach:

Żaczek— klasy 2, Maluch— klasy 3 i 4 , Beniamin— klasy 5 i 6, Kadet— klasy 7 i 8. 

Z naszej szkoły z kangurowymi zadaniami zmagało się  180 uczniów. 

Na największe uznanie zasłużyli (w następujących kategoriach wiekowych) :     

                                        

- ŻACZEK  kl. 2  

  1. Lena Kitowska 2g – bardzo dobry wynik
  2. Antonina Małecka 2h - bardzo dobry wynik
  3. Hubert Kamński 2c – wyróżnienie
  4. Aleksander Krugliński 2 d -wyróżnienie
  5. Maciej Antoniak 2e - wyróżnienie
  6. Paweł Sztuba 2e - wyróżnienie
  7. Marianna Żebrowska 2g - wyróżnienie
  8. Maksymilian Polak 2h – wyróżnienie

 

- MALUCH kl. 3  

  1. Anastazja Knop 3a -wyróżnienie
  2. Jan Zalewski 3a - wyróżnienie
  3. Szymon Każmierczak 3d -wyróżnienie
  4. Nicholas Słabolepszy 3e -wyróżnienie
  5. Antoni Czapkowski 3c -wyróżnienie
  6. Alicja Gondek 3f -wyróżnienie
  7. Dominika Radziejewska 3f -wyróżnienie

 

- MALUCH kl. 4  

  1. Damian Szwarc 4b -wyróżnienie

 

 - BENIAMIN kl. 5

  1. Bartosz Michalik 5f – bardzo dobry wynik
  2. Tymoteusz Czapkowski 5b - wyróżnienie
  3. Michał Trajder 5i -wyróżnienie
  4. Dorota Turowska 5b -wyróżnienie

 

- BENIAMIN kl. 6  

  1. Tymon Gotowicz 6g -bardzo dobry wynik
  2. Oskar Radkiewicz 6d -bardzo dobry wynik
  3. Jakub Górecki 6b -wyróżnienie
  4. Zuzanna Szymczak 6b -wyróżnienie
  5. Maria Lau 6d -wyróżnienie
  6. Szymon Strehlke 6c -wyróżnienie
  7. Aleksander Łukawski 6 a-wyróżnienie
  8. Julia Majewska 6g -wyróżnienie
  9. Miłosz Byczkowski 6e -wyróżnienie
  10. Milena Szwarc 6a -wyróżnienie
  11. Marcin Dołkowski 6b -wyróżnienie
  12. Paulina Pudlich 6b -wyróżnienie
  13. Olaf Hennig 6e -wyróżnienie

 

- KADET kl. 7

  1. Monika Czerniejewska 7c -bardzo dobry wynik
  2. Iga Tomaszczyk 7c -bardzo dobry wynik
  3. Lena Dołkowska 7c -bardzo dobry wynik
  4. Julita Kurz 7c -wyróżnienie
  5. Dariusz Plichta 7c -wyróżnienie
  6. Mikołaj Glaza 7g -wyróżnienie
  7. Antonina Przybylska 7e -wyróżnienie
  8. Kajetan Nurczyński 7c -wyróżnienie

 

- KADET kl. 8

  1. Piotr Jaroszewicz 8a -wyróżnienie
  2. Nikodem Otlewski 8d -wyróżnienie

 

                                                                   Gratulujemy!!!

 

 

                                                                              Ewa Kierońska