Propagujemy zdrowy i czynny sposób spędzania czasu – koniecznie. Poznajemy okolicę w której mieszkamy – oczywiście. Szukamy pierwszych oznak nadchodzącej wiosny – czas najwyższy J. Integrujemy się z koleżankami i kolegami, pomagamy sobie – wiadomo!

Najważniejszy jest jednak uśmiech dziecka, o czym musimy pamiętać realizując program „szkoła w ruchu”!

 

Pierwszy w tym roku rajd rowerowy odbył się 22 lutego. Wszystko się udało. Pogoda była cudowna. Towarzyszyło nam słońce, śpiewające ptaki, zapach świeżego mchu, drzewoterapia.... Przejechaliśmy więcej kilometrów niż zazwyczaj, chociaż wszyscy siedzieliśmy na rowerach pierwszy raz w tym sezonie. Łatwo nie było. Zdarzyło się, że ktoś przebił oponę lub urwał pedał w rowerze. Niezbędna okazała się fachowa pomoc Pana Trudnowskiego – taty Rozalii, który wyruszył na tę karkołomną wyprawę wraz z nami. Wróciliśmy na miejsce zbiórki bardzo zmęczeni, ale cali i zdrowi. Wszyscy  z rumieńcami na policzkach i uśmiechem od ucha do ucha. I o to chodziło!

tn_SAM_1244.JPG tn_SAM_1251.JPG tn_SAM_1253.JPG tn_SAM_1254.JPG tn_SAM_1258.JPG tn_SAM_1264.JPG tn_SAM_1262.JPG tn_SAM_1266.JPG tn_SAM_1268.JPG tn_SAM_1272.JPG