Informacje

„FERIE SPORTOWE  2020”

 SALA GIMNASTYCZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ BUDYNEK A CZYNNA BĘDZIE   W  NASTĘPUJĄCYCH GODZINACH: 

I tydzień  Poniedziałek- Piątek   10:00 –14:00 
II   tydzień Poniedziałek-Piątek          11:00-15:00 

OBOWIĄZUJE OBUWIE SPORTOWE !!!   WEJŚCIE „ NIEBIESKIE DRZWI

                                                                                                                                                                                                                       Dyżur sprawują:
J. Gralik  I tydzień

  1.                           Pawłowski   II tydzień

PLAN ZAJĘĆ ORAZ ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

„Zimowisko 2020”

W poniedziałek 27 stycznia 2020 roku rozpoczynamy zimowisko zorganizowane przez naszą szkołę. Dla 160 dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy integracyjne, plastyczne, sportowe. Będzie wyjazd do Parku Zabaw w Bydgoszczy, na basen w Barcinie oraz seanse filmowe w Multikinie. Młodsze dzieci odwiedzą Kids Play, starsze Młyn Wiedzy w Toruniu oraz Światową Wystawę Robotów. Dzieci zobaczą mistrzowski pokaz trików piłkarskich. Codziennie na zakończenie dnia polecamy smaczny obiad. Mam nadzieję, że te 5 dni, spędzone w szkole będą przyjemne i miłe. I bezpieczne.

Do poniedziałku. Danuta Ferenstain

 

TURNIEJ KARCIANY W „OLAFA”

W naszej świetlicy w budynku A trwają zapisy na popularną wśród dzieci grę karcianą – w „Olafa”. Zapowiadają się ogromne emocje:)

Startujemy po feriach. 

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału!

                                                                                     Izabela Gralewska

„MISTRZ SKAKANKI”

Wszystkim dzieciom, które uczestniczą w szkolnym konkursie na „Mistrza skakanki” przypominam, że nasze zmagania będą miały miejsce do najbliższego piątku- do 24.01.2020 roku.

Gorąco zachęcam, by osoby, które nie „wyskakały” swoich wszystkich szans, przyszły do świetlicy i dokończyły uczestnictwo w zawodach.

Życzę wszystkim powodzenia!!!

Izabela Gralewska

Znalezione obrazy dla zapytania mlegitymacja

Nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacja – wspólnej inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji. mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie będąca częścią aplikacji mObywatel. Jest bezpiecznym, nowoczesnym i bezpłatnym narzędziem, które – identycznie jak papierowa legitymacja – poświadcza uprawnienia uczniów do ulgowych przejazdów kolejowych, czy autobusowych.

W tym mobilnym dokumencie zapisane są wszystkie dane, które można znaleźć w papierowej legitymacji: imię i nazwisko ucznia, numer legitymacji, datę wydania, termin ważności, status użytkownika (uczeń), datę urodzenia, PESEL, adres zamieszkania, nazwę i adres szkoły.

Zapraszamy wszystkich w najbliższą niedzielę na Stary Rynek, na godzinę 11:00, o której to zaczynamy kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji charytatywnej dzieci ze świetlicy szkolnej wykonały prace z ceramiki, które będziemy sprzedawać wspomagając w ten sposób WOŚP.


Nauczyciele świetlicy.

Szkoła Podstawowa w Białych Błotach informuje, że w dniach: 23, 27, 30, 31 grudnia 2019r oraz 2 i 3 stycznia 2020r zapewnia uczniom opiekę w świetlicy szkolnej.   

Zajęcia opiekuńcze będą zorganizowane w godzinach 6.30 do 17.00, a 31 grudnia br. w godzinach od godziny 7.00 do 12.00.

 

 

ZABIERZ KSIĄŻKĘ DO DOMU NA ŚWIĘTA!

 Zachęcamy wszystkich aby wstąpić do biblioteki szkolnej i wybrać dla siebie książkę. Mamy sporo nowości dla najmłodszych a zbliża się najlepszy czas na wspólne rodzinne czytanie z dziećmi.

 Serdecznie zapraszamy!

FERIE ZIMOWE 2020

ZAPRASZAMY UCZNIÓW DO UDZIAŁU W ZIMOWISKU ORGANIZOWANYM NA TERENIE SZKOŁY

TERMIN: 27 – 31 stycznia 2020 r. /pierwszy tydzień ferii/

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: od godz. 9.oo do 14.oo

W PROGRAMIE: