Informacje

HARMONOGRAM ZWROTU KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020,

poniżej znajduje się harmonogram zwrotu podręczników i innych książek do

biblioteki szkolnej.

 

 

KOMUNIKAT

Minister Edukacji Narodowej zapowiedział, że nauka z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, którą wprowadzono 25 marca br., zostaje przedłużona do 26 czerwca.

 

Kochani Uczniowie!!!

1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA - zwykle były festyny, zabawy, wyjazdy na wycieczkę, wyjścia na lody, do kina. W czasie pandemii większość z tych atrakcji jest niedostępna lub ograniczona. Z tego powodu tegoroczny Dzień Dziecka będzie zupełnie inny!

Chcielibyśmy, aby dzieci tego dnia były wyjątkowo szczęśliwe, dlatego nauczyciele na pewno „odpuszczą” Wam typowo szkolne obowiązki!

Obiecuję, że jak wrócicie do szkoły i będzie to możliwe, przygotujemy Wam Wyjątkowe Święto!

Wszystkim dzieciom z okazji ich Święta dużo ZDROWIA, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w szkole, rozwoju swoich pasji i talentów oraz dużo uśmiechu i pięknego, beztroskiego dzieciństwa.

W imieniu wszystkich dorosłych - Danuta Ferenstain

 

 W ramach akcji profilaktycznej Po Dzwonku przygotowaliśmy dla was kilka propozycji związanych z DNIEM BEZ PAPIEROSA. 

 Oprócz zajęć profilaktycznych w wybranych klasach, plakatów i "Quizu wiedzy", zapraszamy także do udziału w konkursie plastycznym

dla klas 1-4 "Portret osoby niepalącej"

dla  klas 5 -8 "Portret osoby palącej"

Technika, format dowolny.

Możliwość stopniowego uruchamiania szkół wiąże się z koniecznością stosowania nowych wytycznych zapewniających bezpieczeństwo dzieciom oraz pracownikom. W związku z tym Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Zdrowia podjęli decyzję o wsparciu szkół i placówek edukacyjnych w zakresie dodatkowych środków ochrony przed rozprzestrzenianiem się i możliwością zakażenia się koronawirusem.

Nasza szkoła otrzymała już od firmy Polfa Tarchomin S.A. automatyczny dyspenser czyli profesjonalną stację dezynfekującą oraz płyny do dezynfekcji.

Urządzenie to, będzie służyło naszej szkole, również po okresie pandemii, kiedy wreszcie wrócimy do szkoły!

 Zasady konsultacji w Szkole Podstawowej im. Mariana Rejewskiego

w Białych Błotach

25.05.2020 – klasy 8

01.06.2020 – pozostałe klasy

KOMUNIKAT

Zgodnie  z decyzją  MEN o uruchomieniu placówek oświatowych informujemy, iż od dnia 25 maja 2020 roku otwieramy Szkołę Podstawową im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach. Dla dzieci zostanie uruchomiony budynek C przy ul. Czerskiej 10.

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich informujemy, że zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego zostały opracowane w naszej szkole Procedury zapewnienia bezpieczeństwa wprowadzone w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVI-19.  

 

OSE – Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała wspaniałą nagrodę!

To Mobilna Pracownia Komputerowa, którą otrzymaliśmy za udział w konkursie „#OSEWYZWANIE-OSERegio”, realizowanym przez Ministra Cyfryzacji Marka Zagórskiego, w uzgodnieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, za pośrednictwem NASK PIB. 

 

 

https://poczta.wp.pl/api/v1/imgconv/c4b8d195758a0983b00d4bbf/1.2/XxY/

Quiz!!!

Czy znasz symbole narodowe?

 

http://bydgoszcz.kp.zhp.pl/szkola/