W dniach od 14.01 – 18.01.2013 uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a uczestniczyli w zimowisku zorganizowanym przez naszą szkołę. Dzieci aktywnie spędzały czas oraz znakomicie się integrowały, korzystając z zaproponowanych im rozrywek. Oprócz przedniej zabawy na basenie w Solcu Kujawskim, graliśmy w kręgle (a niektóre dzieci zorganizowały sobie w kręgielni  „prywatną dyskotekę”) – co sprawiło wszystkim ogromną frajdę, a także wybraliśmy się na seans filmowy pt. „Strażnicy marzeń” w bydgoskim Multikinie.

 

 

Pozytywne wrażenie wywarła na nas wizyta w Muzeum Mydła i Historii Brudu, skąd każdy przywiózł sobie oryginalną pamiątkę – własnoręcznie zaprojektowane i wykonane mydełko. Upragnioną przez dzieci zabawą okazały się mecze, rozgrywane na sali gimnastycznej. Szkolny seans filmowy, wykonywanie masek karnawałowych cieszyły się także niemałym zainteresowaniem. Nie mogliśmy też nie wykorzystać sprzyjającej nam pogody i poszliśmy lepić bałwana oraz zorganizowaliśmy niewinną „bitwę na śnieżki”. Pomimo szczypiącego w uszy mrozu, którego wcale się nie przestraszyliśmy, wyruszyliśmy na podbój Wyspy Młyńskiej. Niech galeria zdjęć będzie miłą pamiątką ze wspólnie spędzonych chwil. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy.

 

Anna Wiśniewska

tn_IMG_0991.JPG tn_IMG_0996.JPG tn_Zdjŕcie0017.jpg tn_Zdjŕcie0018.jpg tn_Zdjŕcie0020.jpg tn_Zdjŕcie0024.jpg tn_Zdjŕcie0027.jpg tn_Zdjŕcie0029.jpg tn_Zdjŕcie0035.jpg tn_Zdjŕcie0047.jpg tn_dyskoteka.jpg tn_ja,_uwielbiam_j-....jpg tn_muzeum_mydla.jpg tn_seans_maski.jpg tn_sniezna_bitwa.jpg tn_kregle.jpg