Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

MISTRZOSTWA GMINY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 06.10.2018 Białe Błota

6 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Białych Błotach im. J. Verne`a  wzięli udział w  Otwartych Mistrzostwach Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych rocznik 2003-2005.

Słoneczna pogoda oraz znakomite humory dopisywały naszym biegaczom. Na otwartych Mistrzostwach Gminy stawili się również  reprezentanci ze szkół z Łochowa, Gąsawy i Przyłęk.

Nasza reprezentacja spisała się na medal . Marzena Rozpędzik zdobyła drugie miejsce a  za podium  na 4. miejscu uplasowała się Natalia Waldon. 7. miejsce wywalczyła Chabecka Martyna. Wśród chłopców na najwyższym miejscu podium stanął Damian Karow a na trzecim miejscu uplasował się Filip Malendowicz, zaraz za nim na miejscu 4. Brodala Maksym. 5. miejsce  zajął Stelmacher Norbert, 6. miejsce Glaza Mateusz, 7. miejsce Jasiecki Milan, 9. miejsce Pączka Paweł a pierwszą dziesiątkę zamykał Sebastian Nalazek.

Zarówno dziewczyny jak i chłopcy z pierwszej piątki w swoich grupach wiekowych będą startować 11 października w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu .

Jednak brawa za walkę i sportową rywalizację  należą się wszystkim startującym.

 

Opiekunowie: Małgorzata Czeleń, Sebastian Zwiewka, Angelika Kowalska.

{ppgallery}{/ppgallery}