Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

„DO SUKCESU NIE JEDZIE SIĘ WINDĄ!”

„Do sukcesu nie jedzie się windą , do sukcesu idzie się po stromych schodach”- tymi słowami Pani  Anna Łukaszewska — Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty przywitała laureatów Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego na Gali Laureatów, która odbyła się 27 marca 2015 roku w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

 

Uczennica naszej szkoły- Marcelina Jabłońska z klasy VI d, która została laureatką Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego,otrzymała z rąk Pani Ewy Mes-Wojewody Kujawsko-Pomorskiego i Pani Anny Łukaszewskiej -Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty pamiątkową statuetkę i zaświadczenie laureata konkursu.

 

Uzyskanie takiego tytułu niesie ze sobą wiele korzyści, o których również przypomniała Pani Kurator. Oprócz tych oczywistych-pogłębienie wiedzy, rozwijanie pasji i zainteresowań-tytuł laureata otwiera drzwi do każdej, wybranej przez ucznia szkoły gimnazjalnej. Ważne jest również to, że laureat konkursu jest zwolniony ze sprawdzianu po klasie VI w części polonistycznej i części matematycznej, uzyskując za nie maksymalną liczbę punktów.

Gratulujemy  sukcesu!

{PPGALLERY}{/PPGALLERY}