Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

RODZINNY TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

W piątkowy wieczór w Szkole Podstawowej im. J. Verne’a  królowały gry planszowe. Dzieci wraz z rodzicami rozgrywały turnieje gier: „Pszczółki, „Doble”, „Speed Cups”, „Halli Galli”, oraz „Jenga”. Emocje były niesamowite. I to nie tylko u uczniów 🙂

Utraconą energię można było uzupełnić, częstując się zdrowymi przekąskami. Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Trzymaj Formę”, którego celem jest edukacja w zakresie  kształtowania prozdrowotnych nawyków poprzez promocję aktywnego stylu życia i zbilansowaną dietę. W związku z tym postanowiliśmy, iż zamiast ciastek i cukierków na naszym stoliku zagoszczą owoce, warzywa oraz nasiona i woda.

Myślę, że wszyscy bawili się przednio. Cieszymy się, że coraz więcej osób „zaraża się” pasją spędzania czasu wolnego przy stolikowych grach. Pamiętajmy o naszym haśle przewodnim: „ZAMIAST MYSZKAMI, GRAMY PIONKAMI”.

Dziękujemy Pani Dyrektor za zadbanie o wspaniałe nagrody, Rodzicom i Dzieciom za pomoc po zakończonym turnieju, a Weronice Gołacie (kl. 4a) oraz Kamilowi Pliszce (kl. 3d) za bezinteresowną i pełną zaangażowania pomoc w organizacji Turnieju.

 

Anna Wiśniewska

{ppgallery}{/ppgallery}