Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

„SERCE MACIEJA”

domyślna zaślepka

 „SERCE MACIEJA”

Pamięci Macieja Wydrzyńskiego

4 listopada minęła pierwsza rocznica śmierci naszego ucznia Macieja Wydrzyńskiego.

Dzięki Rodzicom Macieja, Pani Justynie i Piotrowi Wydrzyńskim oraz Fundacji AntyRak, w sobotę 12 grudnia, przed szkołą stanęło serce na nakrętki. Tabliczka na sercu informuje, kto jest Patronem tej akcji. Dziękujemy, że możemy wspomóc Fundację na pozyskiwanie funduszy na leczenie i rehabilitację podopiecznych.

Zbierane w ostatnich miesiącach nakrętki jako pierwsze wrzuciły uczennice klasy 8 a Iga Jakóbowska i Iga Jatczak oraz tata Macieja Pan Piotr i Panie dyrektor Danuta Ferenstain i Joanna Załęgowska.

Dziękujemy Pani Prezes Fundacji Magdalenie Tauer-Horabik i Panu Wiceprezesowi Tomaszowi Horabikowi oraz Pani Joannie Hames-Teske koordynatorce projektów Fundacji AntyRak z Murowańca.

Szanowni Państwo!

Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do naszego pojemnika, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy.

Jakie nakrętki wrzucać?
Kosz w kształcie serca przeznaczony jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt czy kolor. Mogą to więc być nakrętki np. po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. W koszu-sercu zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeśli mają one np. tekturowe uszczelki – trzeba je usunąć przed wyrzuceniem.

{ppgallery}{/ppgallery}