Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

Tropical Islands zdobyty !!!!

5.00 rano – ciemno, szaro, ponuro, wszyscy jeszcze śpią – a my NIE i wcale nam się nie chce. Zwarci i gotowi stawiliśmy się na zbiórkę, by o 5.15 ruszyć na podbicie jako pierwsi z naszej szkoły Tropical Islands. Droga na wyspę dłużyła się bardzo, gdyż każdy z nas marzył by znaleźć się tam jak najprędzej. I dojechaliśmy – a tam spacery po plaży Morza Południowego, ekspedycje po Lesie Tropikalnym, flamingi na wyciągnięcie ręki, Laguna oraz zjeżdżalnie i wiele innych wyjątkowych atrakcji.

 

Do tego za oknem 7 stopni, a w środku słoneczko i 33 stopnie. Szaleństwo bez miary – nurkowaliśmy, zjeżdżaliśmy, pływaliśmy, czas mógłby zatrzymać się w miejscu. Czy tam wrócimy jeszcze? Mamy taką nadzieję.

Bardzo dziękujemy inicjatorce i koordynatorce wyjazdu pani Lenie Patalas oraz jej pracownikom z Barcińskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji, dzięki którym czuliśmy się jeszcze bardziej bezpiecznie.

Ponadto „wielkie dziękuję” dla naszych nauczycieli, że podjęli trud i ryzyko zorganizowania wszystkiego i zabrania nas tam: Maciejowi Gołacie, Monice Jabłońskiej, Edycie Ramian i Elżbiecie Rohde.

Wszystkim bardzo dziękujemy.

Uczniowie i kierownik wyjazdu Anna Olkowska

{ppgallery}{/ppgallery}