Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

V FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU GRY „SUPERFARMER”

14 czerwca zwycięzcy szkolnego turnieju „Superfarmer”  wyjechali do Warszawy na V Ogólnopolski Turniej Gry Superfarmer , który odbył się  w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Z całej Polski zjechało się 140 uczestników. Po powitaniu i przedstawieniu historii gry, zaczęły się spotkania. Każdy uczestnik rozegrał dwie partie po trzy rozgrywki, potem wyłoniono czterech najlepszych, którzy zagrali o miano najlepszego superfarmera w Polsce. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, dzielnie walczyli i dali z siebie wszystko. Bartek Korzeniewski zajął 10 miejsce, Zuzanna Wysocka zajęła 47 miejsce, a Dorian Grądzki 74 miejsce.

Po konkursie na uczestników czekał poczęstunek oraz upominki od firmy Granna. Dyrekcja  Muzeum Powstania Warszawskiego zaprosiła wszystkie dzieci do zwiedzania wystaw. Przy okazji tego wyjazdu zobaczyliśmy  także stolicę.  Byliśmy świadkami zmiany warty przed Pałacem Prezydenckim, uścisnęliśmy dłoń Syrence, a na zakończenie wjechaliśmy na taras widokowy pałacu Kultury i Nauki, by przed odjazdem podziwiać panoramę Warszawy.

Chcielibyśmy podziękować Pani Dyrektor za wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdu oraz Radzie Rodziców, która umożliwiła dzieciom poznanie naszej pięknej stolicy.

{ppgallery}{/ppgallery}