Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

Warsztaty bożonarodzeniowe

Warsztaty bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka – to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera zorganizowałyśmy warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem, uczniów klasy 6F oraz wolontariuszy.

Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności, rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej. W rodzinnej atmosferze, powstały pełne uroku dekoracje świąteczne, które przyozdobiły choinkę na szkolnym korytarzu w budynku B.

Uczniowie z zapałem wykonywali piękne bombki styropianowe i drewniane, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły w w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Serdecznie dziękujemy pani Dyrektor za udostępnienie niezbędnych materiałów,  wszystkim za przybycie, zaangażowanie, pomoc, wspaniale spędzony czas  i wspólną zabawę.

                                                                                                                  

       Organizatorzy:

 Agnieszka Cholewińska, Małgorzata Piecuch, Alina Janowicz

{ppgallery}{/ppgallery}