Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

WYJAZD KLASY 7B DO ROLLER PARKU W BYDGOSZCZY

WYJAZD KLASY 7B DO ROLLER PARKU W BYDGOSZCZY

WYJAZD KLASY 7B DO ROLLER PARKU W BYDGOSZCZY

WYJAZD KLASY 7B DO ROLLER PARKU W BYDGOSZCZY

 8 kwietnia 2022 roku uczniowie klasy VII B wybrali się na wycieczkę do Bydgoszczy. Celem wycieczki było wspólne spędzenie czasu w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie . Uczniowie pod czujnym okiem instruktorów mieli możliwość udoskonalenia swoich umiejętności jazdy na wrotkach  jak i łyżworolkach.  Wzięli udział w warsztatach, które miały na pokazaniu uczniom różnych trików związanych z jazdą w różnych warunkach. Była to także doskonała integracja zespołu klasowego, po bardzo długim okresie edukacji zdalnej, gdzie wspólne wyjazdy i przebywanie w większym gronie było zabronione ze względu na liczne obostrzenia.

 Wspaniałym akcentem na koniec wycieczki był wspólny spacer z pętli autobusowej na osiedlu Błonie w Bydgoszy, do naszej szkoły- mimo niesprzyjającej aury. Wycieczkę zaliczamy  do udanych i na pewno zostanie długo w pamięci dzieci.      

Agnieszka Babiuk-Jabłońska      

{ppgallery}WYJAZD KLASY 7B DO ROLLER PARKU W BYDGOSZCZYWYJAZD KLASY 7B DO ROLLER PARKU W BYDGOSZCZYWYJAZD KLASY 7B DO ROLLER PARKU W BYDGOSZCZYWYJAZD KLASY 7B DO ROLLER PARKU W BYDGOSZCZY{ppgallery}