Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Informacje

DO 5 PODAŃ

DO 5 PODAŃ

1 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a odbyły się zawody sportowe w grze „do 5 podań”. Zawody te były przygotowaniem do gry w koszykówkę, w której zawodnicy mieli za zadanie podać piłkę między sobą 5 razy. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, na mecz składały się dwie połowy trwające po 5 minut każda. W zawodach udział brali uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej.

Więcej…

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ŚWIETLICY BUDYNEK A

25.11.2018 r.

„MI SIĘ CHCE MISIE”.

Mały, duży, kolorowy lub bury -każdy przecież kocha swojego MISIA!!!

W Dzień Pluszowego Misia w świetlicy każdy mógł opowiedzieć o swoim najlepszym przyjacielu, zaprezentować go, a także własnoręcznie wykonać nowego Misia.

 

Nauczyciele świetlicy

Więcej…

Andrzejki na Kujawach

budynek B

Andrzejki są okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię uczniów, pozwalają oderwać się od rzeczywistości, przenieść w świat marzeń i fantazji.  Z tej okazji tradycyjnie , jak co roku,  30 listopada w czytelni szkolnej w budynku B nauczyciele bibliotekarze wraz z wychowawcą świetlicy zorganizowali „Andrzejki na Kujawach”.

 

Więcej…

KONFERENCJA „NIE MIJAMY SIĘ”

28 listopada 2018 roku w auli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach odbyła się konferencja „Nie mijamy się – skutecznie dogaduj się ze sobą i innymi”. Konferencja została zorganizowana przez Szkołę Podstawową im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach oraz Stowarzyszenie „Nie mijamy się”.
Więcej…

SENSOPLASTYKA

BARDZO AKTYWNA SOBOTA W ŚWIETLICY  BUDYNEK A

24.11.2018r

Z połączenia wyłącznie naturalnych produktów, zmysłów dzieci i  własnej miski, można było w świetlicy ugniatać, mieszać , kleić, przelewać , dolewać, wąchać i oczywiście brudzić się, brudzić!!!

A to wszystko dla dobrej zabawy, własnego działania, relaksu i miło spędzonego czasu ;_)

 

NA NASTĘPNE ZAJĘCIA Z SENSOPLASTYKI ZAPRASZJĄ

MAGDA TULIBACKA I KINGA CZARNIAK-LEŚNIAREK

 

Więcej…

MISTRZOSTWA GMINY O PLUSZOWEGO MISIA

27 listopada odbyły się w naszej szkole “Mistrzostwa Gminy o Pluszowego misia”. Dzieci ze szkoły z Łochowa im. J. Pawła II i ze szkoły z Białych Błotach im J. Verne’a rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych. Łącznie uczestniczyło ponad 70 dzieci z klas I, II i III. Walka była zacięta, zwyciężyli zawodnicy ze szkoły z Łochowa. Gratulujemy! Nagrody ufundowała pani Dyrektor Danuta Ferenstain, za co serdecznie dziękujemy.

 

Więcej…

Strona 3 z 6

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.