Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Imprezy szkolne

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

Naszą szkolną bibliotekę odwiedziła grupa III z Przedszkola Wróżka. Dzieci obejrzały i zapoznały się z pomieszczeniami biblioteki, miały okazję zadać pytania bibliotekarzom i pooglądać książki. Przy okazji Przedszkolaki założyły kartę czytelnika swojej grupy i wypożyczyły książkę. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia wkrótce!

 

Więcej…

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 6B

Trochę z opóźnieniem, ale za to hucznie obchodziliśmy dzień chłopaka w naszej klasie. Dziewczęta spisały się na medal. Zorganizowały konkurs dla kolegów, który wyłonił „najlepszego” z nich – naszego tegorocznego króla klasy. Rodzice zadbali  o słodki poczęstunek. We wtorek 16 października udaliśmy się na długo przez nas wyczekiwany film „Hotel Transylwania 3”. Jak dobrze się bawiliśmy – widać na zdjęciach.


Więcej…

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w czytelni szkolnej w budynku B odbyła się „Niezwykła Noc w Bibliotece Szkolnej”, w której  udział wzięli uczniowie z klasy 4d wraz z wychowawcą panią Magdaleną Wolską oraz nauczycielem bibliotekarzem panią Aliną Janowicz.


Więcej…

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2018 roku o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość zorganizowana została przez panie Magdalenę Sobolewską oraz Marię Rauhut.

Na scenie podziwiać można było występy chóru Chanson prowadzonego przez panią Magdalenę Opalińską oraz chóru Legato prowadzonego przez panią Magdalenę Puciatą.

Więcej…

EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

"Nasze mocne strony. Pamiętaj, każdy je ma! - pod takim hasłem odbył się tegoroczny Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji w Szkole Podstawowej im. J. Verne'a w Białych Błotach w budynku A i B.

 

Więcej…

Decyzją Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej rok 2018 został ustanowiony

Rokiem Ireny Sendlerowej.

Z tej okazji nauczyciel bibliotekarz przy współpracy nauczyciela języka polskiego zorganizowały wyjście do Muzeum Oświaty w Bydgoszczy na lekcję

„Irena Sendlerowa sprawiedliwy wśród narodów świata”

z klasą IIID gimnazjum.


Więcej…

„DZIEŃ CHŁOPAKA” W 6 A

Jak co roku, dziewczyny z kl.6 a na zajęciach z wychowawcą przygotowały szereg niespodzianek dla chłopców z okazji ich święta. Na początku wręczyły im upominki i poczęstowały czekoladowymi babeczkami i ciastem. Potem  zorganizowały zabawę   „ Zadanie albo wyzwanie”, w wyniku której wyłoniły zwycięzców. Otrzymali oni dyplomy i medale. Wszystkim towarzyszyły świetne nastroje, co widać na zdjęciach.

Więcej…

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLAS PIERWSZYCH

Jedną z najpiękniejszych uroczystości odbywających się w Szkole Podstawowej  im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach, jest przyjęcie w poczet członków społeczności szkolnej najmłodszych kolegów.

Dnia 29 września 2018r. - 164 uczniów szczególnie przeżywało ten dzień. Fakt obecności rodziców, ich wychowawców i zaproszonych gości dodawał wagi tej uroczystości. Gorące słowa skierowała do najmłodszych, ich rodziców i nauczycieli p. dyrektor Danuta Ferenstain.

Więcej…

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Dnia 27.09.2018r. w świetlicy szkolnej odchodziliśmy „Dzień Pieczonego Ziemniaka”.

Na dobry początek przywitano dzieci, które przybyły do świetlicy na Święto Ziemniaka wierszem:

„Święto dziś ziemniaka mamy.

Tak więc wszystkich zapraszamy.

Na konkursy i zawody,

Na zagadki i podchody.

Uśmiech, humor i zabawa

To jest najważniejsza sprawa”!


Więcej…

W dniu 25 września uczennice naszej szkoły uczestniczyły w programie telewizyjnym nagrywanym na żywo w bydgoskiej "Dolinie Śmierci".

W dniu 25 września uczennice naszej szkoły uczestniczyły w programie telewizyjnym nagrywanym na żywo w bydgoskiej "Dolinie Śmierci".

Strona 2 z 67

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.