Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

ŚWIĘTO LATAWCA

W sobotę  16 września  w Przyłękach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Święto Latawca”. Każdy z uczestników  puszczał własnoręcznie zrobione latawce.  Zdobyliśmy wiele cennych nagród i puchar. Po konkursie każdy z uczestników przy ognisku miał okazję poczęstować się  kiełbaską. Oto kilka zdjęć z konkursu.

Tekst, foto:  Paweł Zabrzeński

 

Więcej…

WYNIKI KONKURSÓW AKCJI TYDZIEŃ KOLORÓW – ANTYDEPRESYJNA SZKOŁA

POSZUKIWANIE CZTEROLISTNEJ KONICZYNKI – CERTYFIKAT SZCZĘŚCIARZA OTRZYMALI:
  • Malwina Jasiecka kl. 4c
  • Amelia Ciecierska kl. 4c
  • Karolina Kasperuk kl. 6a
  • Adam Wiśniewski kl. 2i

 

Więcej…

LIGA ZADANIOWA

W piątek 2 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie konkursu matematycznego Liga zadaniowa organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych. Troje uczniów z naszej szkoły zostało nagrodzonych: Julia Obszańska oraz Mikołaj Patalas zajęli III miejsce, a Alicja Szulc otrzymała wyróżnienie.
Więcej…

II MIEJSCE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

31 maja 2017 roku na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu rozegrany został finał wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym. Nasi zawodnicy w składzie: Mateusz Glaza, Gracjan Kubiak, Olek Przygoda, Kacper Kotecki, Maksym Brodala i Hubert Baranowski zajęli drugie miejsce, zdobywając 1073 punkty. Dziewczynki w składzie Zuzia Surdy, Basia Glapiak, Marta Kowalewska, Paulina Czyżewska, Dominika Faszczewska i Oliwia Błażejczyk zajęły ostatecznie X miejsce, zdobywając 958 punktów.
Więcej…

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

5 czerwca nasi uczniowie Bartosz Michalik z klasy II f i Tymoteusz Czapkowski z klasy II b na zaproszenie organizatorów Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur pojechali do Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odebrać nagrody. Obaj chłopcy otrzymali dyplom za bardzo dobry wynik w konkursie.
Więcej…

I MIEJSCE W KONKURSIE „ROWEREM BEZPIECZNIE”

W środę  24 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział    w miejskim konkursie „ROWEREM BEZPIECZNIE”, który odbył się w Bydgoszczy w Szkole Podstawowej nr 28. Uczestnicy rozwiązywali  zadania z zakresu pierwszej pomocy, znajomości budowy roweru, pokonywali tor przeszkód oraz rozwiązywali pytania związane z ruchem drogowym.
Więcej…

MISTRZOSTWA POWIATU W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

26 maja 2017 roku w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w trójboju lekkoatletycznym. Dzieci brały udział w takich konkurencjach jak: skok w dal, bieg 60 metrów, rzut piłeczką palantową. Wyniki były następujące:

 

Więcej…

BIAŁE BŁOTA MISTRZAMI POWIATU BYDGOSKIEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

24.05.2017roku  na stadionie gminnym w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w czwórboju lekkoatletycznym. Mimo deszczowej aury zawodnicy startowali w wielu konkurencjach : bieg 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową, dziewczęta bieg 600 metrów, chłopcy bieg 1000 metrów.
Więcej…

KONKURS „WOKALIS” Z NAGRODAMI!

Reprezentanci naszej szkoły, którzy 23 maja w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy,  wzięli udział w jubileuszowym X Konkursie Artystycznym Chórów i Zespołów Wokalnych „Wokalis 2017” zdobyli następujące nagrody:

II miejsce - Chór Chanson pod kierunkiem Magdaleny Opalińskiej

Wyróżnienie – Zespół Wokalny Nutki pod kierunkiem Doroty Górskiej.

 

 

Więcej…

Strona 7 z 41

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.