Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

ROZWIĄZANIE KONKURSU ŚWIETICOWEGO (BUDYNEK C) "CUDACZEK - WARZYWNIACZEK"

Dziękujemy wszystkim uczniom klas pierwszych za udział w jesiennym konkursie na najpiękniejszego „Cudaczka- Warzywniaczka” - wasza wyobraźnia jest niezwykła!

Spośród 21 prac siedmioosobowe jury wyłoniło zwycięzców, a są nimi :

Więcej…

KONKURS MATEMATYCZNY - "ŁOWCY TALENTÓW"

W czwartek 5 października 2017 roku odbył się szkolny konkurs matematyczny „Łowcy Talentów”. Do konkursu przystąpiło 52 uczniów klas czwartych. Zadania konkursowe sprawdzały umiejętność logicznego myślenia i niesztampowego rozwiązywania zadań.

Oto wyniki najlepszych uczniów:

Więcej…

INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH NA PRZEŁAJ

W dniu 10 października 2017 roku w Bydgoszczy (Fordon) odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa woj. Kuj-pom. w biegach na przełaj.  Bardzo dobrze wypadła reprezentacja  naszej szkoły. GRATULUJEMY !!!

Indywidualnie dziewczęta:

Więcej…

RUN PASJA

Rafał Kensik nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły 7 października wziął udział wraz ze swoją grupą biegową Run Pasja, która trenuje na sali gimnastycznej w Białych Błotach, w Ultramaratonie Bieszczadzkim.
Więcej…

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 29 września odbyły się w Białych Błotach Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych zorganizowane przez klub “Czapla”. Uczestnicy mieli do pokonania dystans dziewczęta /2005 r i młodsze/ 800m  i chłopcy 1000 m, a młodzież /2004 r. i starsi/ dziewczęta 1200m i chłopcy 1500 m. Wyróżnili się: Wiktoria Konera - I miejsce oraz Igor Nowak - III miejsce. Zawodnicy po skończonym biegu otrzymali słodki poczęstunek od organizatora. Dzieci z naszej szkoły dały z siebie wszystko i wyniki były następujące:


 


Więcej…

WYNIKI KONKURSU "KRAJOBRAZY POLSKIE"

27 września 2017 roku miałam przyjemność uczestniczyć wraz z laureatem w rozdaniu nagród Starostwa Bydgoskiego. Iga Jakóbowska, uczennica klasy 5 A ,zajęła II miejsce w konkursie pt. „Krajobrazy Polskie” i odebrała nagrodę z rąk Wicestarosty Bydgoskiego – pana Zbigniewa Łuczaka.

Katarzyna Ślefarska

 

Więcej…

Indywidualne Mistrzostwa Gminy Białe Błota w Biegach Przełajowych Białe Błota, 23.09.2017

W dniu 23 września odbyły się Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1200 m, chłopcy na dystansie 1500 m. Nasza reprezentacja zdobyła łącznie 5 medali. W każdej kategorii 5 najlepszych zawodników kwalifikuje się do Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego, które odbędą się 29 września. GRATULUJEMY!!!!

Opiekunowie: Sebastian Zwiewka, Rafał Kensik

Więcej…

WYNIKI KONKURSU "KROPKA, KRESKA, PLAMA BARWNA - JAK U VAN GOGHA"

W ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji uczniowie klas IV-VI wzięli udział w konkursie plastycznym „Kropka, kreska, plama barwna- jak u Van Gogha”. Do pani M. Grewling nadeszło mnóstwo ciekawych i przepięknych prac. Komisja oceniająca wyłoniła zwycięzców oraz wyróżniła aż 20 prac. Wszystkim uczniom dziękujemy za tak duże zaangażowanie.

 

Więcej…

ŚWIĘTO LATAWCA

W sobotę  16 września  w Przyłękach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Święto Latawca”. Każdy z uczestników  puszczał własnoręcznie zrobione latawce.  Zdobyliśmy wiele cennych nagród i puchar. Po konkursie każdy z uczestników przy ognisku miał okazję poczęstować się  kiełbaską. Oto kilka zdjęć z konkursu.

Tekst, foto:  Paweł Zabrzeński

 

Więcej…

WYNIKI KONKURSÓW AKCJI TYDZIEŃ KOLORÓW – ANTYDEPRESYJNA SZKOŁA

POSZUKIWANIE CZTEROLISTNEJ KONICZYNKI – CERTYFIKAT SZCZĘŚCIARZA OTRZYMALI:
  • Malwina Jasiecka kl. 4c
  • Amelia Ciecierska kl. 4c
  • Karolina Kasperuk kl. 6a
  • Adam Wiśniewski kl. 2i

 

Więcej…

Strona 8 z 43

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.