Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Konkursy

Wyniki Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”

W dniach 13-14 stycznia w Szkole Podstawowej im. J. Verne’a w Białych Błotach odbył się ko Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Patronat nad konkursem objął wójt gminy Białe Błota Pan Maciej Kulpa. W Jury zasiedli:

Więcej…

WYRÓŻNIENI W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE

Nasi uczniowie wzięli udział w organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy - Muzeum Oświaty wojewódzkim konkursie na najpiękniejsze życzenia świąteczne napisane kaligraficznie pt. "Świąteczne życzenia dla Muzeum Oświaty".
Więcej…

WYNIKI KONKURSU NA NACIEKAWSZY KALENDARZ ADWENTOWY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Pod koniec listopada ogłosiliśmy „Konkurs na najciekawszy kalendarz adwentowy w języku angielskim”. Otrzymaliśmy wiele ciekawych i niepowtarzalnych kalendarzy, z których zorganizowaliśmy wystawę. Trudno było nam wyłonić te najpiękniejsze, ale ostatecznie, postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:
Więcej…

II EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "ANIOŁY ZE WSZYSTKICH ZAKĄTKÓW ŚWIATA"

W piątek 9.12.2016 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród II Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,,Anioły ze wszystkich zakątków świata” w Galerii Debiut – AKDEMICKA PRZESTRZEŃ KULTURALNA WSG w Bydgoszczy.

Prace dzieci prezentowały się zjawiskowo i było naprawę anielsko…

 

Więcej…

IX MIKOŁAJKOWY MITYNG LEKKOATLETYCZNY O PUCHAR STAROSTY BYDGOSKIEGO WOJCIECHA PORZYCHA

8 grudnia w Bydgoszczy na hali Zawiszy odbył się “Mikołajkowy Mityng Lekkoatletyczny”. Zawody zostały zorganizowane przez: UKS “Czapla” Białe Błota, Budowlany Klub Sportowy w Bydgoszczy oraz SP nr 14 w Bydgoszczy. Wystartowało 12 szkół, w tym zawodnicy z naszej szkoły . Dzieci rywalizowały w takich konkurencjacjach jak: skok w dal, bieg 60 m, rzut piłką lekarską, bieg z pałeczką sztafetową slalomem.


Więcej…

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki

II Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
pt. „Anioły ze wszystkich zakątków świata”

objętego Honorowym Patronatem

Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego

Piotra  Całbeckiego

oraz

Wójta Gminy  Białe Błota

Macieja  Kulpy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne Anioły, natomiast opiekunom i rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Jury w składzie: Iwona Kościelska, Mariola Grewling, Maria Siadak i Kaja Kowalska  pod przewodnictwem artysty plastyka Henryka Kłosińskiego, bardzo wnikliwie i rzetelnie oceniło prace dzieci. W związku z dużą ilością aniołów, jakie nadesłano na konkurs, brano przede wszystkim pod uwagę ich zgodność z regulaminem i tematem, estetykę wykonania, kreatywność oraz zastosowaną technikę.

Wszystkie prace autorskie laureatów konkursu będą eksponowane na wystawie od dnia  9.12.2016 r. do 14.12.2016 r. w: GALERII „DEBIUT” –  AKADEMICKA PRZESTRZEŃ KULTURALNA WYŻSZEJ SZKOŁY GOSPODARKI  W BYDGOSZCZY, UL. KRÓLOWEJ  JADWIGII 14 (dni i godziny działania galerii: www.galeriadebiut.byd.pl).

Laureaci konkursu:

Więcej…

“MISTRZ ARYTMETYKI”

“MISTRZ ARYTMETYKI”

W sobotę, 10 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku odbył się XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny "Mistrz Arytmetyki". W zmaganiach wystartowało 90 uczniów klas IV -VI szkół podstawowych powiatu bydgoskiego i dzielnicy Bydgoszcz - Fordon. Każdy uczeń miał do rozwiązania 100 zadań rachunkowych w ciągu 120 minut. Nikodem Otlewski zajął II miejsce  w kategorii klas V, a Alicja Szulc zajęła IV miejsce w kategorii klas VI. Wszystkim gratulujemy.

 

 

GMINNE MISTRZOSTWA „PLUSZOWY MIŚ”

Dnia 30 listopada 2016 roku odbyły się w naszej Szkole „Gminne Mistrzostwa Pluszowego Misia”. Rywalizowały ze sobą dwie szkoły: Zespół Szkół im. Jana Pawła II z Łochowa i Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a z Białych Błot. Dzieci uczestniczyły w konkurencjach według scenariusza „Pluszowy Miś”, a walka była zacięta.

 

Więcej…

KRAJOBRAZY WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO

7 listopada 2016 roku w Kujawsko - Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym Wojewody Kujawsko - Pomorskiego  "Krajobrazy województwa kujawsko - pomorskiego".
Więcej…

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁKĘ NOŻNĄ

Dnia 8 listopada odbył się finał Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego w Piłkę Nożną. Nasza drużyna pomimo ciężkich warunków atmosferycznych -4st. i zaciętej walce zajęła 3 miejsce w województwie kujawsko pomorskim. Dostać się do finału nie było łatwo ale daliśmy radę. Kontuzje i choroby też nas nie ominęły. W sumie rozegraliśmy 14 meczy na szczeblu gminy, powiatu, województwa i możemy być z siebie dumni.
Więcej…

Strona 8 z 39

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.