Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

Akcja „Szkoły pełne talentów”

domyślna zaślepka

Akcja „Szkoły pełne talentów

 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach bierze udział w akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”, która daje dzieciakom możliwości do rozwijania talentów w szkole przy pomocy nagród, które można zdobyć za uzbierane „Talenciaki”. 

Za każde wydane 50zł (z zastrzeżeniem, że na rachunku musi widnieć co najmniej jeden owoc lub warzywo) klient otrzymuje jeden Talenciak, który następnie może przekazywać do wybranej szkoły. Placówki będą z kolei wymieniać „talenciaki” na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny. W tej akcji klient nie ma materialnych korzyści z przekazywania „talenciaków” szkołom. Program stanowi wsparcie tylko dla zgłaszających się do niego placówek oświatowych  Każdy Talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny. Akcja potrwa do 13 listopada.

Zachęcamy uczniów, rodziców, społeczność lokalną oraz sympatyków SP Białe Błota do przekazania nam „Talenciaków”.

W każdym budynku szkoły znajdują się skrzynki, do których można przekazywać kupony lub samodzielnie zeskanować kod i wybrać naszą szkołę.