Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

BIWAK KLASY VI E

Powiew wakacji czujemy już wszyscy! My, czyli uczniowie klasy 6e,wraz z wychowawcą panią Anną Bujarkiewicz oraz panią  pedagog Danutą Wilczarską – Szafarczyk czuliśmy ten wiatr wolności we włosach już 4-6 maja. Wtedy to wybraliśmy się na 3-dniowy biwak do miejscowości Biała koło Tucholi. Przez 3 dłuuugie dni „leniuchowaliśmy” czyli odpoczywaliśmy po ciężkim roku spędzonym nie tylko na nauce.

 

Tak naprawdę nie wiemy, co było najfajniejsze – trampolina, jezioro, gry planszowe, własnoręcznie przygotowywane śniadania i kolacje, pyszne obiadki, ognisko z kiełbaskami, bieg patrolowy po bagnach (he he takich niegroźnych oczywiście), siniaki naszych kolegów grających w „nogę”, łasice mieszkające pod dachem jednego z domków, czy może wreszcie wizyta w AstroBazie w Gostycynie… Jedno wiemy na pewno! Świetnie bawiliśmy się w swoim towarzystwie, a nasze panie wcale nie wyglądały, jakby nie spały całą noc. Będziemy tęsknić…

Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom Gimnazjum w Gostycynie, pani Wioletcie Górskiej – za zorganizowanie biegu patrolowego z niespodzianką, państwu Ewie i Markowi Świtała oraz panu Łukaszowi Jutrowskiemu, którzy zaprosili nas do AstroBazy przy Gimnazjum w Gostycynie – za wspaniały spacer po niebie i pokazanie nam plam na słońcu.

{PPGALLERY}{/PPGALLERY}