Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

BIWAK Z MUZYKĄ

W dniach 25 – 26 października 2013 r. członkowie szkolnego Chóru Chanson i Zespołu Instrumentalnego Allegretto wspólnie bawili się, uczestniczyli w warsztatach wokalnych i biwakowali w naszej szkole. Dla tak zróżnicowanej grupy uczniów klas IV, V i VI, to doskonałe rozwiązanie na zacieśnianie więzi między nimi, tak ważnej we wspólnym działaniu, jakim jest  śpiew w chórze czy gra w zespole instrumentalnym.

Były mini konkursy, seans filmowy i dłuuuuugie nocne rozmowy…

Pojawił się także dreszczyk emocji podczas zabawy prowadzonej przez panią Marlenę, w poszukiwanie ukrytych na terenie szkoły fantów i słodyczy. Uczniowie, przy zgaszonych światłach – ale zaopatrzeni w latarki, penetrowali szkolne zakamarki.

Śpiew obecny był w formie warsztatów prowadzonych przez panią Magdę – dyrygentkę chóru Chanson i w zabawach integracyjnych. Celem biwaku było m.in. przygotowanie zespołu do zbliżającego się konkursu pieśni patriotycznych w Bydgoszczy.

Gorące podziękowania należą się naszym pomocnym i wytrwałym mamom, pani Małgorzacie Soja i pani Sabinie Rumińskiej – Kujawa.

 

Foto – Małgorzata Soja

{ppgallery}{/ppgallery}