Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

CYBERPRZEMOC

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie,

zamieszczamy dla Was kilka cennych informacji o cyberprzemocy które każdy z nas, w dobie rozwoju komunikatorów internetowych, powinien sobie przyswoić. W ramach przybliżenia wspomnianego tematu, w naszej szkole odbyły się pogadanki i konkurs wiedzy o cyberprzemocy, uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w  przedstawieniu Teatru Profilaktycznego z Krakowa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Chcielibyśmy zaprezentować także twórczość Waszych kolegów, a Rodziców zachęcić do zawierania ze swymi dziećmi „umów internetowych” (dostępne do pobrania na stronie internetowej).

Pedagodzy

 

 

 

Przez lata długie myślałem jak tajemniczą rzeczą jest cyberprzemoc obojętna na ludzką psychikę, mogąca zranić serce ukochanej w najmniej spodziewanym momencie, lub strącić duszę małego dziecka które zaufało nieznajomemu człowiekowi w otchłań rozpaczy. Jednak to wszystko może uleczyć obojętny zaś jasny promyk radości, a serce zranione można uleczyć najcudowniejszym lekarstwem nie znanym do końca nieszczęsnemu człowiekowi – NADZIEJĄ.

{ppgallery}{/ppgallery}

{ppgallery}{/ppgallery}