Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

„To było naprawdę wartościowe spotkanie.

 „To było naprawdę wartościowe spotkanie. Piękny czas. Dziękujemy bardzo za to, że mogliśmy być u Państwa na konferencji”.

  To  jedna z opinii, którą otrzymaliśmy od uczestników konferencji „Znajdź czas, by być” zorganizowanej 21 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej  w Białych Błotach, pod patronatem Kujawsko Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

Jej głównym celem było zwrócenie uwagi na pozytywną stronę życia, na to jak wzmacniać naszą odporność psychiczną i jak odnajdywać każdego dnia radość. Zadaniem prelegentów było także pokazanie czynników chroniących nasze zdrowie psychiczne, związanych z budowaniem dobrych relacji międzyludzkich, rozwijaniem pasji, umiejętnością odpoczywania czy analizowania swoich zachowań. 

 

Na naszym spotkaniu było ponad  230 uczestników z całego województwa kujawsko-pomorskiego i nie tylko. 

 

Podczas przerwy można było także obejrzeć wytwory prac nauczycieli, jako przykład, że zainteresowania i pasje w życiu  wzmacniają nasze samopoczucie i przeciwdziałają  depresji. 

 

W trakcie trwania konferencji były również rozlosowane gry edukacyjno-terapetyczne, ufundowane przez producenta gier Mijamy się. 

Dziękujemy serdecznie naszym wspaniałym prelegentom pani Elżbiecie Goślickiej pani Annie Śliwińskiej, panu Wojciechowi Glacowi oraz panu Hubertowi Teichertowi za przepiękne wystąpienia i znalezienie czasu, by być razem z nami.

 

Kolejna czwarte takie spotkanie już za rok.

 {ppgallery}{/ppgallery}