Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

Półkolonie zimowe „ZIMA 2023” dobiegło końca.

Półkolonie zimowe „ZIMA 2023” dobiegło końca.

W dniach od 30 stycznia do 3 lutego 2023 roku, 219 dzieci z klas 1-8, spędzało wolny czas na zimowisku zorganizowanym przez naszą Szkołę. Tym razem nic nie przeszkodziło nam w dobrej zabawie!

Dla naszych dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji. Były to zabawy integracyjne, plastyczne, sportowe i wiele innych. Odwiedziło nas kino sferyczne oraz dmuchany plac zabaw. Dzieci brały udział w warsztatach sensoplastycznych, kulinarnych oraz z robotyki. Nasi Strażacy z OSP Białe Błota przygotowali pokazy i naukę pierwszej pomocy. Wszyscy świetnie bawili się w Parku Trampolin w Bydgoszczy oraz na basenie w Barcinie. Zorganizowaliśmy wycieczkę do Torunia do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Było dużo ruchu, zabawy i radości. Na koniec dnia, na każdego uczestnika czekał smaczny obiad. 

Mam nadzieję, że czas spędzony na zimowisku był atrakcyjny. Jeden z uczestników powiedział mi: „nie wiem, co było najlepsze, i który dzień był fajniejszy”.        

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tych wyjątkowych dni. 

Dziękuję Wszystkim za współpracę i pomoc w organizacji zimowiska: wszystkim Wychowawcom, Pani Monice, Pani Magdzie, Strażakom i Pani Małgosi z całą załogą.
Dziękuję Paniom z Administracji i Obsługi. Dziękuję opiekunkom w autobusach, a szczególnie Pani Marzence!

Dziękuję Dzieciom, które były bardzo, bardzo grzeczne, angażowały się we wszystko, pięknie ze sobą bawiły się i przestrzegały wszystkich zasad regulaminu!

Już umówiliśmy się na półkolonie letnie.

Danuta Ferenstain

 

 

{ppgallery}{/ppgallery}