Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

TRZECIA LEKCJA POKAZOWA

W sobotę 12 marca 2016 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach odbyła się KOLEJNA – 3 LEKCJA POKAZOWA dla obecnych i przyszłych uczniów klas o rozszerzonym programie wychowania fizycznego z zakresu sportów gimnastycznych i tenisa ziemnego.

Głównym celem zajęć była przede wszystkim dobra zabawa i oczywiście integracja uczniów, rodziców, nauczycieli klas o rozszerzonym programie wychowania fizycznego z zakresu sportów gimnastycznych i tenisa ziemnego. Przyszli uczniowie i ich rodzice mieli okazję zobaczyć, jak wyglądają zajęcia prowadzone przez Trenerów w ramach treningów szkolnych. Uczniowie realizujący rozszerzony program wychowania fizycznego dodatkowo w planie lekcji mają po 4 godziny treningów – chłopcy i dziewczęta trenują w oddzielnych grupach. Również w tym dniu odbyły się nabory do klasy 1 SP. Do zobaczenia już 19 marca2016 roku o godzinie  10  w Małej Szkole przy ulicy Czerskiej (budynek B).

 

Ze sportowym pozdrowieniem

 

Trenerzy Ireneusz Przyborski, Beata Julia Przyborska, oraz wychowawcy klas: Anna Radzikowska kl 1″a”, Natalia Połowinczak kl. 2″a”

{PPGALLERY}{/PPGALLERY}