Polska - godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. MARIANA REJEWSKIEGO
W BIAŁYCH BŁOTACH

SPBB - logo

"Naszym celem jest rozwijanie umysłów za pomocą nauki i umiejętności, ale także uszlachetnianie serc i dusz."

TYDZIEŃ KOLORÓW

Minęły zaledwie dwa dni Tygodnia kolorów, a nasza szkoła tętni pięknymi barwami i wesołą atmosferą. W ten oto sposób nie poddajemy się smutkowi i powoli przywołujemy upragnioną wiosnę.

W zielony poniedziałek  poszukiwaliśmy koniczyny, pisaliśmy wiersze o szczęściu, degustowaliśmy zieloną herbatę.  Odbyła się także sesja zdjęciowa osób ubranych na zielono. Popołudniu wszyscy fani planszówek, mogli sprawdzić się w Turniej Gier Planszowych, który odbył się w szkolnym centrum gier.

Z kolei we wtorek  szkołę opanowała prawdziwie słoneczna pogoda, a wszystko za sprawą żółtego koloru. Dzisiaj mogliśmy posmakować chleba z miodem, brać udział w konkursie rozpoznaj uśmiechy nauczycieli, zespoły klasowe zaprezentowały się ze swoim słoneczkami , przedstawiając mocne strony naszej szkoły. Wszyscy pasjonaci malowania twarzy mogą codziennie korzystać z usług najlepszych stylistów w świetlicy szkolnej

Na koniec dodam, że w naszej szkole zamieszkało tysiące kotów, które od dzisiaj zdobią ściany korytarzy i holi szkolnych. To prawdziwa wystawa oryginalnych i niepowtarzalnych prac uczniów z klas II – VI.  Szczegółowa fotorelacja nastąpi niebawem.

{PPGALLERY}{/PPGALLERY}